Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Éreztetek már olyat, hogy a...

Éreztetek már olyat, hogy a baba bizonyos ideig köldöktájékon rúgdosott, mocorgott, aztán teljesen lent az alhasnál? Lehet, hogy megfordult? 24 hetes kismam

Figyelt kérdés
2013. febr. 6. 10:02
 1/7 A kérdező kommentje:
Ez tart kb. egy hete és azóta nem érzem olyan erősnek a rúgásokat, inkább mintha mélyebben lenne.
2013. febr. 6. 10:06
 2/7 anonim ***** válasza:

Még van helye forgolódni!

21 hetes vagyok, de én csak lent , érzem mozogni, rugdosni, de lehet széltében fekszik.

Sokszor látványosan az egész baba lent van széltében.

2013. febr. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, nekem ugyanez van-volt. Tegnap voltam uh-on, medencevégű a baba. De még bőven van ideje és helye forgolódni.
2013. febr. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szia, nekem is mindig fenn mocorgott, aztán egyszer kb 2-4 napig éreztem egészen lenn "rendezkedett" aztán utána voltam uh-on és mondta a doki, hogy már koponyavégű fekvésben van... úgyhogy szerintem akkor fordulhatott meg!
2013. febr. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

bőven van még helye neki :)

az is lehet, hogy a köldöködnél a kezével bökdös, lent meg a lábával rugdos, vagy fordítva :)

olyan jó lenne, ha átlátszó lenne a pocakunk, és látnánk mit randalírokzik odabent :)

üdv: 37 hkm

2013. febr. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Eddig fejvégű fekvésű volt a kisbabám, várom a holnapi uh-t, hogy mit fog mondani a dokim:)
2013. febr. 6. 10:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, valahol a 28. hét körül talán. Egy-két hétig nagyon éreztem, hogy mocorog, aztán amikor karácsonyra haza mentünk, addigra meg lent lehetett érezni, hogy "dolgozik", de csak nagyon halványan. Sajnáltam is, hogy nem tudom megmutatni a családnak. Egy idő után megint fent kezdtem el érezni, azóta ez így van. 36hkm
2013. febr. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!