Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet "szabad füllel" hallani...

Lehet "szabad füllel" hallani a baba szívhangját egy bizonyos idő után?

Figyelt kérdés
Úgy értve, hogy nem szívhangfigyelővel, meg nem fonendoszkóppal, hanem úgy, hogy apa rátapasztja a fülét a hasamra. Így lehet hallani? És ha igen, akkor kb mikortól?

2012. aug. 12. 16:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
csak ha már kint van :)
2012. aug. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ne máááár! :( Ma egész nap nem mozdult, és hiába bökdösöm, rázogatom, nem reagál. :( Sajna nincs szívhangfigyelőm, meg itt, ahol én élek, ilyen későn (este tizenegy van lassan) már nem szívesen mennék ügyeletre, ráadásul este nincsenek is jó orvosok, szóval kicsit aggódom...
2012. aug. 12. 16:48
 3/13 anonim ***** válasza:
Sajnos nem lehet, én még fonendoszkóppal is próbáltam, de úgy sem hallatszott semmi.
2012. aug. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egyél egy kis csokit, Próbáld erőteljesen mozgatni a pocakod, hátha felébred.
2012. aug. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát ne rázogasd este 11kor.
2012. aug. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nem lehet "szabad füllel" hallani, ha valóban aggódsz, akkor ügyelet, de mielőbb!
2012. aug. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A rossz orvos is több a semminél!
2012. aug. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Volt már pár hete hasonló, akkor bementünk az ügyeletre, mert ráadásul görcsöltem is kicsit. A szívhangfigyelővel kereste az orvos, hogy hol van a baba, hát én előbb hallottam, mint ő, sőt, a hasamon keresztülfutó egyik artériát hallgatta vagy fél percig, mire rájött, hogy az az én szívverésem. Szóval nem szívesen... De eszem egy kis csokit, meg bökdösöm tovább, hátha megmozdul. Aztán ha fél órán belül nem történik semmi, akkor megyünk az ügyeletre. AMúgy esténként aktív szokott lenni, olyan éjfél körül olyanokat szaltózik néha, hogy csak na. Ezért fura, hogy most meg semmi. Közben meg nem is görcsölök, meg semmi ilyesmi...
2012. aug. 12. 16:56
 9/13 anonim ***** válasza:
Médea, egyél , igyál valamit! Lehetőleg édeset, szénsavasat !Ha nem mozog 5 percen nbelül(ami szerintem kizárt) akkor nyúlcipő az ügyeletre, még ha rosszak is a dokik!
2012. aug. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ahh!!! Felébredt végre! Megérezhette, hogy mingyá csokit kap, és elkezdett kalimpálni! De jó! Köszi lányok, nagyon rendik vagytok!!! Azt hiszem ideje beszerezni egy szívhangfigyelőt...
2012. aug. 12. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!