Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes kismama vagyok és ma...

9 hetes kismama vagyok és ma reggelre elmultak a tüneteim! Már nem nagyon faj a cicim és a hasam sem szurodik most! Ez baj?

Figyelt kérdés
Hanyingerem az nagyon ritkán van pl tegnap egesz nap volt, ma meg semmi! Ez ugye nem jelentheti hogy baj van odabenn?
2013. febr. 7. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
A tünetek megszűnése nem jelent bajt. Nekem is megszűnt minden tünetem a 8. héten, aztán semmi nem volt. Aztán a 16 héten jöttek vissza újra. Semmi baja nem lett a babámnak. Ha baj lenne görcsölnél, vagy véreznél. Lesz még tüneted, ne aggódj. Addig is élvezd a gondtalan terhességed. :)
2013. febr. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs! Nekem a 10. héten elmúlt minden, és nem is jött vissza. Csak szülés előtt voltak kellemetlenségeim. ( derékfájás stb. ) Nekem akkor elmúlt az émelygés, az alhasi görcs, elmúlt a szédelgés, fejfájás, rossz száj íz, minden! Tudod, ilyenkor már kezd kialakulni a méhlepény, ami pár héten belül átveszi a hormontermelést. Ez az oka annak, hogy a tünetek csökkenek vagy múlnak.
2013. febr. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De aranyosak vagytok! Köszi a gyors válaszokat!
2013. febr. 7. 11:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyugi, semmi baj ! :) A hcg nagyon lassan ürül a szervezetedből, azaz nem egyik napról a másikra múlnak el a tünetek, még akkor sem, ha baj van. Örülj, ameddig jól vagy :) Én eléggé megszenvedek most a picivel.


6hkm

2013. febr. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs, minden a legnagyobb rendben. Nekem a 7. héten múltak el a tüneteim, egyik napról a másikra. Azóta pár vizsgálaton túl vagyunk és szerencsére, minden rendben. Ne aggódj, veled is minden rendben van! Változó, és teljesen egyéni, terhesség-függő, hogy kinek mikor múlnak el a tünetek, de vannak, akiknek egyáltalán nem múlik és a 9 hónap rosszullétekkel tarkítva telik. Szóval, csak nyugalom, minden okés a pocaklakóddal.
2013. febr. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!