Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes kismama vagyok, ma...

29 hetes kismama vagyok, ma reggelre erős fájdalmat éreztem a hasam bal oldalán lent. Tudni kell, hogy van egy állítólag dermoid cisztám azon az oldalon, én arra gondoltam hogy esetleg a méhem nyomást gyakorol rá, ezért fáj. Tud segíteni valaki?

Figyelt kérdés

A leleten ez áll: Enyhén kontraktilis uterus. B.o. ureternek megfelelően nyomásérzékenységet jelez, amely ureter kompressziót valószínűsít.


Ez mit jelent? Mert egyáltalán semmi felvilágosítást nem kaptam..


2012. jan. 22. 16:24
 1/2 Atroposz ***** válasza:
Az enyhén kontraktilus uterus azt jelenti, hogy a méhe kicsit keményedhet időnként. 36. hétig ilyen esetben Magne B6-ot lehet szedni, 3x1-et. De a 36. héten fokozatosan el kell hagyni (napi 1-es csökkentve).
2012. jan. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyomódik a húgyvezetéked (ureter), ez okozhatja a fájdalmat. Ha nem múlik, menj vissza az orvoshoz!
2012. jan. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!