Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen fekvése volt a babádnak...

Milyen fekvése volt a babádnak a 4d-s uh-n? Jó képeket tudtak róla készíteni? Mindent láttatok, amit szerettetek volna? Hányadik héten voltatok?

Figyelt kérdés
Nekem a legutóbbi (2d-s) uh-n fejvégű volt és hamarosan megyünk 4d-re! Kicsit izgulok, hogy minden simán menjen és ne kelljen majd újra menni, esetleg az miatt, hogy nem tudnak róla jó felvételt készíteni... Annyira várjuk már, hogy láthassuk! :-)
2013. febr. 7. 11:14
 1/10 anonim ***** válasza:

Mi 31. héten voltunk és még faros volt akkor. Takarta a pofiját kezével, lábával, de a doki megrázogatta a pocakomat egy kicsit. Így sikerült szép képet készíteni róla. :-)

Azt mondta az orvos, hogy faros babáknál nagyon nehéz jó képet készíteni, mert úgy összecsomagolják magukat, hogy mindent takarnak. Fejvégűnél könnyebb a helyzet. Nyugi, minden szuperül fog látszani és biztos, hogy nem bánjátok meg. 39 hetes kismama

2013. febr. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi, hát remélem úgy lesz! :-) Mi 28 hetesen megyünk, most először 4d-re és első babánk lesz, úgyhogy tényleg nagyon várjuk már!! :-)
2013. febr. 7. 11:36
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi a 22. héten voltunk, akkor fejvégű volt a fiam. Az arca elég homályos volt, nem volt valami jó gép, pedig egy vagyon ki lett fizetve érte. A kis arcát kicsit belenyomta a méhlepénybe, ezért csak oldalasan lehetett látni. Mi kifejezetten azért mentünk, hogy a szívét nézzék meg, és teljesen jó eredményt kaptunk. Egyesek szerint korai volt, de szerintem nem:)
2013. febr. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mi a 26. héten voltunk, és fantasztikus, életre szóló élmény volt! Nimród nagyon aktív volt, mosolygott, dörzsölgette a nóziját, grimaszolt, ásítozott. Miközben néztük, hallgattuk a szívverését! Csodás volt! Többet kaptunk, mint amire számítottunk. Az orvos pedig nagyon barátságos, kedves volt!

Csodás babavárást!

2013. febr. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
26 hetesen voltunk,fejvégű volt a fekvése. Hatalmas élmény volt,a kezeivel babrált,ásított (vagy csak kortyolt a vízből),aztán elbújt a méhlepénybe és nem tudtuk kicsalogatni :D (gondolta na jó,elegem van belőletek,ne bökködjetek,megyek alszok) annyira jó összehasonlítani a 4D-s képekkel most,hogy már megszületett. Mindent láttunk amit akartunk,de a következőnél később megyek.
2013. febr. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is 26 hetesen voltam de mint kiderült akkor már 28 hetesek voltunk :) Fejvégű volt már akkor is. Minden gyönyörűen látszódott. Egyesével meg tudtuk számolni mind a két kezén és lábán az ujjakat a pofikáját szépen lehetett látni. Becsúszott sokszor a köldökzsinór az arcocskájába ez nem nagyon tetszett neki és fintorgott hozzá eléggé. Azon hatalmasakat nevettünk. Én úgy tudom amúgy h a legjobb 24 és 28. hét között menni mert akkor még nem is túl kicsi szépen kivehető az arca de nem is túl nagy h takargassa magát. Bnőm 30 hetesen volt de már nekik sajnos semmi nem látszódott takarta az arcát nemi szervét mindenét.


[link]


[link]


[link]

2013. febr. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

szia!

mi 18 hetesen voltunk, nagyon szuper képek készültek, igaz, hogy a baba arccal bele volt bújva a méhlepénybe, és az istennek sem akart kimozdulni onnan, de valahogy a gépen le tudta szedni az arcáról (mármint a képeken). 100%os megerősítést kaptunk, hogy kislány :)

párom akkor látta először, teljesen elérzékenyült.. a kezemet egy percre sem engedte el, nagyon édes volt.

hatalmas élmény, élvezni fogjátok biztosan :)


off: kedves utolsó: a képek közül csak a harmadikat tudtam megnyitni, de azon nagyon édes a pici :)

2013. febr. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mi ma megyünk, 12+1 hetes vagyok. A kötelező 12. heti ultrahang is ma volt, teljesen fel volt pörögve. Össze-vissza fészkelődött, vicces kígyómozgásokat is produkált, a végén pedig megunva az egészet elkezdte szopni az ujját. Azt hittem, elsírom magam. :) Remélem, a 4D-sen megmutatja apukának, hogy milyen aktív volt a délelőtt. :) És tán láthatjuk, hogy "kékre vagy rózsaszínre fessük a szobát". :)

(Este majd írok, mi volt. :))

2013. febr. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8-as vagyok!

Nos, a babóca teljesen lelustult délutánra, alig-alig mozgott, bár "kiintegetett" nekünk. Minden rendben van vele, úgy néz kislány, mivel egyértelműen semmi fütykös nem látszott. Be sem tudtunk telni vele. :) Fekvését tekintve eleinte fejjel lefelé feküdt, majd kicsit forgolódott, de nem mozgott annyira, mint délelőtt. :)

2013. febr. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi élménybeszámolókat! :-) Mindenkinek sok boldogságot a továbbiakban is, és még sok-sok örömteli élményt a babával!! :-)
2013. febr. 8. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!