Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van összefüggés a terhesség...

Van összefüggés a terhesség alatt szedett magnézium és a nehezen tágulás szülés közben-alatt?

Figyelt kérdés
1.babámmal kb 37.hétig szedtem a magnéziumot és nagyon nehezen tágultam.
2009. nov. 5. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs összefüggés. Azért kell csak azt szedni addig, hogy be ne induljon a szülés. Tágulásra szedjél homeos bogyókat, vagy málnalevél teáról is jókat hallottam. Én nem szedtem semmit, két gyereket szültem simán. A terhesség alatti torna egyébként elősegíti a gyors tágulást.
2009. nov. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem ez csak egyén függő. Van aki feje tetejére is állhat, mégis nehezen tágul, van aki semmit nem csinál és 2 óra alatt megszül.

Én azért szedem a homeós bogyókat, úgy vagyok vele, hogy ha csak 10 percel elöbb megszülöm a drágám, már megére. Aztán ki tudja, hogy használni fog-e, max ráfogom... :D

2009. nov. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs összefüggés, ez alkati kérdés is egyben. Én azt tapasztaltam, hogy esetek többségében, aki nagyon sokat hízott az nem akart tágulni és császár lett belőle. A homeós bogyók híve nem vagyok,,, szerintem, hülyeség!Sem a málnalevéltől nem fog valaki tágulni. Ezt egy orvos is mondta. Én nem ittam sem málnalevél teát , nem szedtem homeós bogyót sem, viszont csak 6 kg-ot híztam és első babával elmondhatom, hogy simán ment szépen minden, ahogy kell.Ja és én is a 37. hétig szedtem a magnéziumot :-)
2014. okt. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!