Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik ti hogy csináljátok?...

Kismamik ti hogy csináljátok? Én komolyan már nem bírom:- (

Figyelt kérdés
Már a sírás kerülget hogy nem bírok megcsinálni semmit:-( bár minek neki állok 2perc után úgy bekeményedik a hasam meg leszakad a hátam hogy nem bírom! Nem tudom felmosni a lakást vagy össze porszívózni úgy hogy le ne üljek közben és rohadtul idegesít hogy semmit nem bírok megcsinálni! Más is van így vagy csak én vagyok ennyire szerencsétlen? 15perc porszívózás után már 10perce ütök de a hasam tiszta kemény a hátam is majd be szakad! hogy csináljátok hogy ne fáradjatok el?

2013. febr. 7. 15:55
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
38hetes vagyok!
2013. febr. 7. 15:57
 2/13 anonim ***** válasza:

Én épp ma takarítottam ki és nagyon kifulladtam. Szerintem ez csak akkor lesz jobb, ha meg lesz a baba. Bár az előző terhességeimnél nem volt ilyen gond, tudtam pörögni ezerrel, de ez most kikészít engem is.

Hány hetes vagy?


Kétlányos 26hkm.

2013. febr. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
MÁSállapotban vagy! Ezt tudatosítsd magadban! Pihenj, ha fáj a hátad. Porszívózz 2 percet, aztán pihenj 10-et! Nem hajt a tatár! Ne pityeregj, hanem gondolj a babádra, neked most nem a takarítás a legfontosabb, hanem hogy veletek minden rendben legyen, ha ehhez meg az kell, hogy pihizz, hát pihizz. Kitartás!
2013. febr. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
46%
én a 2. gyerekkel is fitt voltam, pedig a kicsi 1.5 éves volt...napi kétszer 1.5 órát játszóztunk is...nem tehettem meg hogy nem bírom :)) pedig óriás hasam volt és majdnem 4 kg lett a baba
2013. febr. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%

Nem vagy szerencsétlen! Sokan vagyunk így. Ami nem megy,azt ne erőltesd. Vannak napok, mikor az embernek több energiája van, és hegyeket tudna megmozgatni, és van mikor felkelni is fáj. Nem tudom hanyadik hétben vagy, de ez trimeszterenként is változó.

Pihenj, ha szükségét érzed, szedd a magnéziumot, ha keményedsz, és ne aggódj a házimunka nem szalad el. Nem véletlenül mondják a terhességre, hogy más állapot.

Üdv: két kislányos, 25 hetes kismama. :)

2013. febr. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%

38 hetes vagy (én is),már tényleg a finisben vagyunk!Szerintem élvezd ki ezt a pár napot még pocakosan!Ne idegesítsd magad,én se teszem,hasonlóan vagyok,mint te,de már nem érdekel.A kutyára pórázt se bírom rátenni!Ez van,a babáért mindent!:) Rosszabb,ha idegeskedsz.


Könnyű szülést!((A boldog babavárást nem tudtam eldönteni ide írjam-e?!:D))

2013. febr. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek:-) 38hetes vagyok és már tényleg terhes a terhesség:-(legalább tudom nem vagyok egyedül:-) Boldog babavárást akinek még "sok" van hátra! Kedves utolsó neked meg kitartás már tényleg itt a vége könnyű szülést:-)
2013. febr. 7. 16:27
 8/13 anonim ***** válasza:
56%

az hogy felporszívózzak és felmossak az egész tegnapi napomba beletelt. mellette mostam is, de ez a legkevesebb (a babának mostam a dolgait, valahogy az könnyebb :)) megcsináltam félig az egyik szobát, utána fél óra pihi, utána a másik fele, és így tovább. a nap végére úgy éreztem magam, mint aki a maratont futotta le minimum 2x :)


ne idegesítsd magad, tök fölösleges :)

könnyű szülést, és jó babázást :)

37 hkm

2013. febr. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha ne adja az ég eléred a 41. hetet, akkor visszatér az erőd:) Addig pedig szépen lassan komótosan.

Az elsővel nem tudom milyen lett volna a nagy has+háztartás, mert fekvésre voltam itélve, de a kicsivel sajna aha akartam ha nem pörgés, persze figyeltem magamat, pihenjek is. És igen 41.héten csak azért nem másztam a székre, mert nem bírtam fellépni rá a hasamra, amúgy függönyöztem volna:D

Kitartást, akár már ma is kibújhat.

2013. febr. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mindjárt vége! :)

Nem csak Te vagy így! Én a 20. hetet taposom, de már most hasonló állapotban vagyok, mondjuk nekem a vérnyomásom is szórakozik. Az első terhességemmel a 39. héten még a maratont is lefutottam volna, pedig többet híztam vele, mint a mostanival.

Valamelyik nap fánkot sütöttem a családnak, de annyira lefárasztott a bekeverése, hogy a sütést már csak ülve tudtam megcsinálni. Lehet front is volt akkor még nehezebb.

Gondolj arra, hogy mindjárt vége és a karodban tarthatod a picikédet!!!

2013. febr. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!