Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Diétára fogott kismamik!...

Diétára fogott kismamik! Hogyan csináljátok?

Figyelt kérdés
71kg-ról indultam és 85-nél tartok. 29 hetes kismama vagyok, második gyerekkel. Mérsékelnem kell a kalóriabevitelt, mert a dokim félt a toxémiától (egyébként a vérnyomásom tök alacsony). Ránézésre nem vagyok dagi, mások szerint sem. Akik hasonló cipőben jártok, hogyan csináljátok? NAgyon nagy a hasam, mozognom már nehéz...
2010. jún. 8. 09:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem szabad sokat enni, sokat kell sétálni. Ennyi. Én terhességi diabéteszes voltam, gyakorlatilag ugyanaz a diéta, nagyon jó volt, mert csak 8 kilót híztam, nem volt gondom utána a fogyással.
2010. jún. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem dietetikus állított össze diétát, igaz terhességi diabétesz miatt. 34. hétig 4 kg-ot híztam.

Kerülni kell a szénhidrátot(kenyér, tészta, édesség stb.)

Naponta 5-6x eszem.

2010. jún. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
most vagyok 34 hetes és eddig semmennyit nem hiztam mondjuk eleve sok tulsullyal kezdtem és inzulinos cukorbeteg vagyok napi 150 gr ch diétát kell tartanom. nem köünnyü de már talán meg is szoktam.
2010. jún. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!