Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hajdu doktornőnél az Istenhegy...

Hajdu doktornőnél az Istenhegyin 18. heti genetikai ultrahang. Volt ott valaki nála? Milyen volt? Alapos, elmagyaráz mindent?

Figyelt kérdés
2013. febr. 7. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Voltam. Zseni a nő! Alapos, korrekt, mindent elmagyaráz, ha van kérdésed akkor KÉRDEZZ mert előfordul hogy szűkszavú, illetve az is, hogy úgy mondja hogy nem értesz meg mindent 100%ig, de ha így van akkor ne félj kérdezni!:)

A legjobb UH-s az országban. (a másik dr Lintner, szintén az Istenhegyin, de ezt csak így mellékesen jegyeztem meg:) Jó kezekben leszel nála!

2013. febr. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elsővel teljesen egyet értek a legjobb kezekbe kerülsz.

Nekem 100%ra kizárt rengeteg betegséget és a kisfiúnk újperceit is leszámolta és mindent alaposan megnézett!!!!

2013. febr. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 frászkarikaborsó ***** válasza:
több barátnőm is istenítette meg elég sok helyen olvastam róla én is hogy a legjobbak között van.
2013. febr. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is nála voltam a 12. hetin és a 18. hetin is!

Alapos, mindent elmond, kérdezhetsz, amit akarsz és nem csapja össze 10 perc alatt a vizsgálatot!

2013. febr. 8. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!