Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a neve annak a homeopátiás...

Mi a neve annak a homeopátiás gyógyszernek/gyógyszereknek amit szülés előtt kell bevenni? Vki használta? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Hallottam olyat is, hogy vkinek az orvosa már szülés előtt egy-két héttel elkezdi szedetni!
2009. szept. 5. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a Cimicifuga racemosa-t és a Caulophyllum-ot szedtem c-30-ast a terhesség 36. hetétől. Mellette ittam a málna levél teát is napi 1-2 bögrével, a terhesség utolsó hetében pedig napi 1 litert. Vajúdás közben ajánlják még ezek mellé a Hyperciumot és a Pulsatila-t is. Én hiába szedtem akármit nekem semmit nem használt. 42. héten indítani kellett a szülést és 2 nap vajúdás után császároztak. De szerintem azért szedd, mert van akinek sokat segített és attól, hogy nekem nem jött be neked még használhat.

6 hetes kisfiú anyukája

2009. szept. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a 36. héttől szedtem.

Arnica ch9 napi 1x5 golyó

Caulophillum ch5 napi 1x5 golyó

cimicifuga ch5 3 napontaa 5 golyó

Málnalevéltea napi 2x2 bögre

Szülésznőm javaslatára kellett így szednem.


Ezt a választ te írtad.

2009. szept. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is Caullophyllumot, Cimicifugát szedtem, málnalevél teát ittam 36. héttől, a szülésem maga volt az álom, 20 perc alatt megszültem a lányom, enyhe fájdalmakkal, de tényleg. Azt mondták, a homeopátiában hinni kell, én hittem. Most is így fogok tenni, bár még csak az elején vagyok, 11. héten.
2009. szept. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

11:25-nek: Miért írtad oda, hogy azt a választ Te írtad???!!!!!!!!

2009. szept. 5. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!