Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Maternity-Róbert-Telki Kliniká...

Maternity-Róbert-Telki Klinikáról érdekelne minden vélemény?

Figyelt kérdés
2012. nov. 18. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a Maternityn szültem! Szuper jó! Tudom, nem olcsó, de beszéltem sok kismamával, és bizony-bizony árban, hálapénzzel együtt majdnem ott tartottak ahol én. Én császáros voltam,mert a babám farfekvéses volt. Ez árban ugyanannyi mint a sima szülés. Ezt csak azért mondom, mert máshol a császárért többet kérnek. Családos szobában voltunk, apa is ott aludt velünk.Ez nemcsak felejthetetlen élmény maradt, de nekem nagyon jól is esett.És bent lehetett császárnál, filmezhetett, fotózhatott. Mindenki nagyon kedves. Napi 5 étkezés van mindkettőtöknek, és extra finomak, és különlegesek. Pl. délben betolták egy kocsin, és bemutattak kb. 15 féle főételt, ami úgy volt elhelyezve a tányéron mint egy étteremben, amelyiket kiválasztottad, azt hozták is 5 perc múlva. A baba veletek lehet a szobában, egy pult úgy van kialakítva, hogy bele van süllyesztve a fürdőkádja, mellete pelenkázó, és kis kosárba pelus, és minden ami kell. A csecsemősök nagyon kedvesek, sokszor benéznek, de az ágy mellett lévő gombal hívhatod is őket. Te döntöd el ki lássa el a babát, de persze igyekeznek megmutatni, megtanítani, hogyan fogd a babát. Napközben a saját orvosod is benéz, de reggelente jön a gyerekorvos, és az ügyeletes is elköszön, és ugyanígy az esti is meglátogat, és bemutatkozik.Jön gyógytornász is, aki nemcsak igyekszik lábra állítani, de intimtornát is csináltat veled. Otthonra kaptok egy kezdőcsomagot, a sok kis ajándék mellé. A kezdőcsomagban a legszükségesebbek vannak a babának, és neked is. Igy nem kell várni a gyerekorvosra, és a védőnőre.Összességében nagyon elégedettek voltunk, szeretnénk egy másik babát is később, ezért miután hazajöttünk elhatároztam, hogy minden hónapban egy kisebb összeget félreteszek, így annyival is kevesebbet kell majd akkor hozzátenni. Ha érdekel még valami, nyugodtan kérdezz, ha tudok, szívesen válaszolok.
2012. nov. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen,nagyon hasznos a válaszod!

Megkérdezhetem,hogy melyik orvost-szülésznőt javaslod?

Rigó doktornőnél voltam,nagyon kedves volt,abszolút megbízhatónak tűnt.

Ami aggályom van,hogy olvastam,hogy nem valami természetes-gátvédelem szülés pártiak,és sokat császároznak

2012. nov. 27. 23:19
 3/7 anonim ***** válasza:

Én Sándor Gyulánál szültem, amikor még nem magánkórház volt a Kútvölgyi. Egyáltalán nem gátvédelem-párti, vág ha kell ha nem.

Az összes szobatársamat vágták (más orvosok, de nagy részük maradt a magánkórházban is), többedik gyereknél is.

2012. nov. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Csabay László proesszor úrnál szültem. Nagyon ajánlom, engem meg tudott gyugtatni, odafigyelt, precíz és pontos volt. Minden kérdésemre mindíg válaszolt, soha nem siettetett, még ha emiatt kicsit csúszott is a következővel. De ez nem csak rám volt igaz, hanem más kismamára is. A következőt, is nála szeretném majd szülni, én mindenkinek csak ajánlom. Kedves, halkszavú, de humoros, valamiféle nyugalom árad belőle. A gátvédelemről a klinikára nézve általánosságban, ahogy leírtad,én nem hallottam semmit. Azt valóban említették, hogy nyilván egy magánklinikán nagyobb kompromisszumokat lehet kötni, de erről általánosságban beszéltek, hogy az igényeidet jobban szem előtt tartják, persze az ésszerű korlátokon belül, de nem erre utaltak ezzel. Én teljes mértékben természetes szülésre készültem, még kérdezgettem is, hogy mi a véleménye az ilyen gélekről, stb. pont a gátmetszés elkerülése végett. Semmi kifogása nem volt ellene, bár hozzátette, hogy ő még nem használta, mert nem kérte senki de miért ne, vegyek ha akarok ő semmi jónak nem az elrontója. Szóval egyáltalán nem zárkózott el.Álmomban nem gondoltam, hogy császáros leszek, aztán eljött a 35. hét, és az én babám, még mindíg törökülésben jógázott a hasamban! És később sem fordult be, de akkor már közölték, hogy minimális lenne az esélye,és karakteres is az érzés, :-P úgyhogy barátkozzak meg a gondolattal. Na! Gondolhatod! Én aki kislány korától úgy képzelte el, hogy éjszaka "drágám itt az idő" és majd száguldunk át a városon, és apafogja a kezem, majd harsona szó, és izzadság közepettemegszületik Ő, mint a filmekben!Na ez pont úgy hatott az én álmaimra, mint amikor a lemezjátszóról a tűt lehúzzák. Még a családomban sem szült senki császárral.Aztán minden ment mint a karikacsapás! :-) Ébren voltam, a doki néha átnézett a paravánon, hogy "hello,hello, minden rendben?" :-D és én mondtam, hogy igen! És így is lett!:-D
2012. nov. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja lemaradt a szülésznő! Ez plussz 40.000 ft. lett volna egy saját magad által választott. Én nem választottam, mert egyiket sem ismertem, ki ezt ajánlotta, ki meg azt.Úgy voltam vele ennyi lóvéért, már csak nem fog lökdösni, és durván bánni velem. Tündéri, aranyos segítőkész volt, pont úgy ahogyan mindenki! Itt mindenkin azt éreztem, hogy a tőle maximálisan nyújtható segítséget adja, mind szakmailag, mind pedig emberileg!:-)
2012. nov. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit off is meg nem is!


Én is Csabaynál szültem az első gyerkőcömet, de még nem a Maternity-ben, hanem a Sote-n. Ahogy az előttem szóló én is csak ajánlani tudom, eszméletlen jó orvos, sajnos én pont azért hagytam ott, mert átmenet a magánba, nem bírtam volna kifizetni így váltottam, viszont mindent elmondott a kórházról mielőtt eljöttem tőle és nagyon, de nagyon szimpatikus volt, ha tehettem volna biztos maradok vele.

Nem beszélve arról, hogy Rigó doktor nagyon jó orvos csapatot kovácsolt maga köré a Maternity-be.

2012. nov. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A Maternity-ben és is Csabay Doktor urat ajánlom, fanatasztikus orvos és a kórház is szuper!! A gyermekünk születése a legnagyobb élmény volt ott!!!!
2013. febr. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!