Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Configom: Alaplap:Ga-945Gcm-S2...

G.krisz kérdése:

Configom: Alaplap:Ga-945Gcm-S2l Proci:Intel Pentium Dual Core E2180 2. 00Ghz Mem:1gb ram :/ Vidi kártya:Nvidia 8600Gt Szerintetek érdemes ebbe a gépbe még belefektetni? Itt konkrétan RAM-ra gondolok, hogyha igen, akk mit kéne venni és mennyiért?

Figyelt kérdés
2012. szept. 18. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Max ha olcsón tudsz venni 1-2 giga ramot talán de pár ezresnél többet nem költenék rá. Én is egy ilyen gépet (csak nekem e2220-as proci volt) cseréltem le fél éve és sajnos ez már nem javítható nagyon. A proci ugyan egy picivel erősebb vga-val még elbírna de kis felbontáson ez sem mindig igaz. Valamint a foglalat is elavult és nem éri meg fejleszteni, vehetnél egy quadcore procit de nem annyiért lehet kapni amennyit ér.

Egy a lényeg, pillanatnyi javulást némi ram főleg ha win7-ed van jelenthet de azon túl pénzt pocsékolni rá nem szabad, gyűjteni kell új konfigra.

2012. szept. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Komplikato ***** válasza:
Sokat ne költs rá, sokkal erősebb procit vagy jobb videokártyát már úgy sem fogad, utóbbit az az 1.0-ás PCI-E 4x(!!!) csatlakozó okán ami eme szénné butított chipset fő jellemzője. Előbbit meg a régi VRM okán.
2012. szept. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 lindmayer ***** válasza:
memóriát érdemes bele venni 2-3 gigát is még, de mást nem
2012. szept. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!