Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet ez a feszítő érzés?

Mi lehet ez a feszítő érzés?

Figyelt kérdés
Ma nagy WC-zés után úgy éreztem a hüvelyemben, mintha valami nyomna vagy feszítene. kb 5-10 percig éreztem.nem tudom pontosan leírni, még régebben intenzívebb szex után éreztem ilyet, kicsit kellemetlen. éreztetek már ilyet és mi lehet ez? csak másfél hét múlva kell mennem a dokimhoz.
2009. szept. 5. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudni kellene hogy hányadik hétben vagy.
2009. szept. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsi, elfelejtettem odaírni, hogy 31 hetes vagyok.
2009. szept. 6. 08:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem ha a szeméremcsontodnál érezted, akkor az a babád feje lehetett, ha már be van fordulva. Én szintén 31. hetes vagyok, de nekem már a 28-29. héttől van ez a feszítő érzés. Nem feltétlenül WC-zés után, van amikor csak megfordulok az ágyban egyik oldalról a másikra. Teljesen normális dolog, de ha rendszeresen érzed, akkor inkább mutasd meg a dokidnak.

Boldog pocakosodást és könnyű szülést Neked. Ja és persze sok boldogságot a babához.

2009. szept. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a megnyugtató szavakat, remélem igazad van.

Én is hasonló jókat kívánok neked!

2009. szept. 8. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!