Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitöl lehet ez? Mikor apáromma...

Mitöl lehet ez? Mikor apárommal szeretkezni kezdünk, olyan, mintha beszükülnék. Az elsö pár perc kifejezetten kellemetlen, hiába probáljuk ovatosan, fáj. Eddig ilyen problémánk nem volt.

Figyelt kérdés
bizonyos pozokban ki lehet birni az a pár kellemetlen percet,de bosszant ez az egész.most 16hetes vagyok,a 12.heten kezdödött ez a dolog.azota kezdett feszülni a hasam,a mellem,de még a fenekem is.lehet,hogy "ott bent"is ettöl van?
2008. jún. 5. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia

ezzel én is pont így vagyok.sőt az elején nekem még jó is volt, viszont párom kezdte el mondani, hogy olyan mintha neki ott egyre kisebb hely lenne.az orvos szerint ez pszihésen van.de most már nekem is kellemetlen és néha olyan mintha öszzenöttem volna.

ez biztos, hogy pszihés:S

33hetes kismama, boldog babavárást

2008. jún. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát ez tiszta rossz:( és azt nem mondta,hogy ez mitöl lehet?azért megnyugodtam,hogy nem csak én vagyok igy...köszi
2008. jún. 5. 11:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudat alatt félted a babát
2008. jún. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!