Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30. hét körüli kismamák ti is...

30. hét körüli kismamák ti is sokat görcsölgettek ma? Hogy vagytok?

Figyelt kérdés

2013. febr. 10. 14:23
 1/3 Nitu26 ***** válasza:

Szia!Én ma jól vagyok,leszámítva a derékfájást! :/

Sokat görcsölsz ma?Én pár napja éjszaka szoktam,de csak ha hirtelen fordulok vagy nem jól fekszem.Ez az alvás hááát nem nekünk való :)

Vigyázz magatokra!Mikorra várjátok a babát?Mekkora most a súlya?

Mi ápr.20.-ára vagyunk kiírva és kislányunk lesz.Most voltunk ultrahangon és már majdnem 1600gramm. :)


30hetes km :)

2013. febr. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
akkor szép nagy baba lesz, gratulálok! mi ikreket várunk két fiú lesz, az is lehet hogy a nagy súly nyomja a méhet és attól fáj, hétfőn még teljesen zárt voltam, a 25.hét végén az egyik 850 gramm volt a másik 930 gramm, bizony már nagyon nehéz de jó lenne ha még legalább 7-8 hétig ott maradnának ahol vannak
2013. febr. 10. 14:45
 3/3 anonim válasza:

elso trehessegben nekem is volt, pedog egy bebi lakott a pocakban

rendszeresen szedett magnezium segitett.

2013. febr. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!