Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Szex után ti tapaszt...

Kismamák! Szex után ti tapasztaltatok ilyet?

Figyelt kérdés

Hétfőn leszek 12 hetes, csütörtökön megyek a dokihoz, nem vagyok eltiltva a szextől eddig. Ma szexeltünk a férjemmel, és elment bennem, és volt egy kis vér is, amikor elmentem wc-re. Szerintem kb egy csepp, nem volt több a papíron.

De viszont megijedtem, a párom már az ügyeletre akar vinni, de én mondtam hogy várjunk még egy keveset. Most picit húzódok, meg egy nagyon minimálisan görcsölök.

Jogosan aggódunk, vagy túlreagáljuk első babás anyukaként/apukaként ezt a dolgot?


2013. febr. 9. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
39%

Valószínűleg csak túlreagáltátok, csak picit mélyebben hatolt be, és felsértett valamit. Ilyen baba nélkül is könnyedén megesik, a görcsölést meg köszönd az idegeskedésnek.


Egy csepp vér nem jelent semmit, ne izguljatok :)

2013. febr. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nagyon Köszönöm! :)

Hát elég nyugodt vagyok, nem nagyon idegeskedek, most se kapok idegbajt, csak aggódom :)

De tényleg nagyon köszönjük az őszinte választ, én gyanítottam hogy túlreagáljuk, azért is raktam fel ide ezt a kérdést :)

2013. febr. 9. 17:47
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt, de én úgy láttam, hogy rögtön utána lezuhanyoztam és másnap reggel pisi után barna volt kicsit a papír. Megijedtem én is szerencsére védőnő a szembe szomszéd rögtön hívtam:-) azt mondta nyugi!!! ez semmi! ha lesz még több akkor kell orvoshoz menni, nem is szóltam erről a dokinak utána. Most meg már 35 hetes vagyok és minden rendben.
2013. febr. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, még annyit tehetsz hogy beveszel 4 magne B6-ot az elmulasztja a görcsöt.
2013. febr. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod! :)
2013. febr. 9. 18:01
 6/7 Gabi86 ***** válasza:
nem a kérdéshez kapcsolódik,de később lesz olyan is.mikor neked is van orgazmusod akkor bekeményedik a hasad(csak egy kis időre),de az is normális.legalább is a védőnő nekem ezt mondta.meg olvastam is róla.mert én meg ekkor ijedtem meg.24hkm
2013. febr. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szex után 1-2 csepp vérzés csak annyit jelent, hogy törtánt egy kis hámsérülés (ilyenkor sokkal sérülékenyebb a nyálkahártya). Ha görcsölnél, akkor magnézium. Egyébként a szex utáni keményedés is normális jelenség!
2013. febr. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!