Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veletek is történt ilyen?

Veletek is történt ilyen?

Figyelt kérdés

Korai terhességben hematóma, barnázás, többszöri vérzés, méhszájseb, hüvelyi fertőzések, haskeményedések, aztán vérszegénység, magas vércukorszint...


És a baba az összes uh.-n szuperfit volt, a méretei rendben vannak, szervei jól fejlődnek, a magzatvíz oké, a köldökzsinórban az áramlás megfelelő, a vizelet és a vérnyomás jó, az EKG rendben...


Jól érzem magam, baba sokat mocorog, mégis ezek az adatok, rémisztések, diéta, gyógyszer, magnézium, stb...


2009. szept. 5. 22:46
 1/9 anonim ***** válasza:
milyen korai a terhességed?
2009. szept. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Mint ha magamat olvasnám!!!Méhlepényleválás, haematóma, kórházban fertőzés, fertőzéstől vérzés, fertőzés kezelésétől vérzés, sőt hetekig alvadt vér... :S 25 heti vérvételen vérszegénység, alacsony éhgyomori cukor, lötyire magas, rossz koleszterin, vitamin hiány. Én a vérzések miatt pánikolok, gondolom a rossz vérvételi eredmények ennek is köszönhető.Napi 17 tabletta + cukor mérés :(

viszont babám szuper gyerkőc, egész nap bulizik, éjjel pedig alszik :) 2 hét múlva megyek a 28-32.heti UH-ra, remélem minden rendben babámmal :)


Lelkileg hogy viseled a nehéz terhességet?Nem rettegsz mikor mész a mosdóba?

Felhőtlen terhességet kívánok!

2009. szept. 6. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát ez az, pont azon filóztam, ha nem lenne ennyi teszt, tutira okés lennék. Ez a minden papíron szereplő veszélyeztetett jelző eléggé ijesztő. És akkor ezekhez még az is hozzájárul, hogy egyedül kell csinálnom az egészet.
2009. szept. 6. 10:55
 4/9 A kérdező kommentje:
Én most csütörtökön megyek uh.-ra, utoljára 4 hete voltam, a 32. heti meg még csak október 7.-én lesz, úgyhogy nagyon izgulok, hogy mi van a kissráccal. Neked is felhőtlen babavárást és kicsusszanós szülést, már nincs sok hátra, mikorra vagy kiírva?
2009. szept. 6. 11:13
 5/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm, remélem a szülés könnyebb lesz, illetve még azon izgulok, hogy egyáltalán lehessen :) Neked is nagyon szorítok!Mikulásra vagyok kiírva, Te?
2009. szept. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

November 23, de szerintem Dani előbb jön, olyan 18 felé, újholdkor. Hiszek a hold hatásaiban valahogy.


Lehet hogy a babáink nem éreznek semmit abbül amit mi átélünk, mert mindig csupa boldogsággal simizzük őket és nagyon várjuk, hogy épen jöjjenek a világra.

2009. szept. 6. 12:26
 7/9 A kérdező kommentje:
Bocs, abból.
2009. szept. 6. 12:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Remélem nem érzi, hogy feszült vagyok :) Én is hiszek a Hold hatásában + a frontok... Azért én várnék november végéig :D Aztán lehet, hogy a 40. héten már el leszünk keseredve, mert nem akarnak kibújni :D
2009. szept. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De ki akarnak, még egy baba sem maradt benn végleg :) Én a fogantatástól számolom a heteket, az a biztos. A lényeg, hogy egészségesen fejlődjenek, mindig erre kell gondolni, a többi rengeteg mindent pedig elhessegetni valahogy - engem mindig megnyugtat ha a kezemet a pocimra teszem és Dani ide-oda élénken mocorog.
2009. szept. 6. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!