Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miből lehet gondolni hogy...

Miből lehet gondolni hogy valaki vérszegény? Van itt olyan kismama? És mik voltak a tünetei? Hogyan derült ki?

Figyelt kérdés

Kiváncsi volnék hogy a van e itt olyan kismama aki vérszegény.Utánna olvastam és vannak tünetkén leírva olyanok is ami rám is igaz,de a többsége nálam még nem áll fenn.Persze lehet hogy nem vagyok az csak én erre gondoltam mivel már pár napja minden nap rámtör a gyengeség,közben meg-meg szédülök.Eddig hányingerem sem volt mostanában meg még az is van.SZinte eddig semmi bajom nem volt most meg ez így hirtelen nekem kicsit furi.Hívjam föl a dokim hogy csináltassunk vérképet?Vagy mit tegyek?

30 hetes km.


2009. szept. 6. 07:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Én végig fáradékony és alacsony vérnyomású voltam, mégis csak az utolsó 6 hétre romlott a vérképem, és akkortól szedtem Elevitet is csak. Szerintem egy vérképet mindeképp csináltass, ha nem kötelező ilyenkor (én nem itthon voltam terhes, ott kötelező volt). Jó babavárást!
2009. szept. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olyan elajulhatnekod van hosszabb acsorgas kozepette, aztan pedig folytonos faradtsag es aluszekonysag.
2009. szept. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy válaszoltatok nekem!

EGy pár napja fáradékony is vagyok és ami még furi hogy már vagy a 3. éjszakámat átalszom.Nemtudom hogy ezt is tünetnek vegyem e vagy már annak hogy a 3. trimeszterben vagyok?

2009. szept. 6. 11:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajnos én eleve vérszegény vagyok, a terhesség meg rátett egy jó nagy lapáttal.

Álmosság, fáradékonyság, ájulhatnék, gyengeség, sápadtság jellemző rám. Sajna a vérképem is igazolja. Viszont tablettát nem tudok szedni, injekció hiánycikk, a kajával meg nem lehet annyit bevinni, hogy javuljon a vérképem.

Szerdán megyek dokihoz, megbeszéljük a tehendőt, de valószínű hogy vért fogok kapni.


Első babámmal legalább a pezsgőtablettát meg tudtam inni, most azt is kihányom.


17.5 hós

29 hetes

2009. szept. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!