Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » S. O. S.! Van itt olyan...

S. O. S.! Van itt olyan kismama vagy anyuka, akit beutaltak kórházba diéta, görcsök és keményedések miatt?

Figyelt kérdés

Mennyi ideig kellett bent maradnotok?? 1hét-2hét vagy akár 1 hónap is lehet??Kérdeztem a védőnőmet,de nem adott konkrét választ.Olyan 2-2 és fél hónap múlva várható a szülés,kérdeztem a védőnőmtől,hogy esetleg végig bent tartanának szülésig,és mondta,hogy ááá addig nem,de nem mondott időt.Ha diéta miatt kell befeküdni,az mennyi ideig tart?1 hét múlva hazaengednek?A terheléses vércukrom 7,6 lett.

27+6 hkm


2013. febr. 11. 09:57
 1/8 anonim ***** válasza:

7,6-tal kórházba fektetnek? Nálunk beutaltak a diabetológiára 7,4-el. Ott elmondták, hogy milyen diétát kell tartani, és rendszeresen ellenőrzik. Kórházba ezért nem kellett mennem.

Melyik kórház, ha szabad tudnom?

2013. febr. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia.

Én vettetem fel az ötletet a védőnőnek,mivel sokat keményedek és már majdnem minden nap görcsölök is,hogy mi lenne,ha befeküdnék pár napra,és vennék fel magnézium infúziót,mert nagyon félek a koraszüléstől.És ő mondta,hogy nem is lenne rossz ötlet,mert akkor diétára is tudnának fogni,meg naponta 3x tudnának vért venni és folyamatosan tudnák ellenőrizni a vércukromat.Úgyhogy a párom felhívta a kórházat,és holnap kell bemennünk fél1-re és ott elmagyaráznak mindent,hogy hogyan kell ,,helyesen enni,,.Aztán,hogy a keményedések és görcsök miatt maradok-e bent pár napot,az már másik kérdés.Egyébként a védőnőm azt mondta,hogy ha el tudom intézni azt,hogy befeküdjek akkor intézzem,ha meg nem akkor ővele kell diétáznom.2 hét múlva kell visszamennem a védőnőhöz újabb mérlegelésre.

Egyébként tiszaújvárosi vagyok,és a Miskolci kórházba megyünk be holnap.

2013. febr. 11. 10:11
 3/8 anonim ***** válasza:

Értem, hát így már más a helyzet, bár én nem olvastam el figyelmesen a kérdésedet. Szóval, ha görcsölsz és keményedsz, mindenképpen jobb, ha a kórházban leszel tényleg.


Drukkolok, hogy minden rendben legyen:)

2013. febr. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia, körülbelül 3 napig adnak magnéziumot, legalábbis én addig kaptam, szerintem 4 napnál tovább nem kell bent maradnod ha a panaszok megszűnnek.
2013. febr. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3-3 napig voltam bent. Mondjuk én 36 hetes voltam, mikor befektettek koraszülés veszélye miatt, így ki is engedtek 3 nap múlva. Nem tudom nálad hogyan fog alakulni, de szerintem ha a magnéziumtól megszűnnek a panaszaid, akkor hamar kiengednek! Minden jót!
2013. febr. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Hát majd holnap kiderül,hogy be kell-e feküdnöm. :/

2013. febr. 11. 11:04
 7/8 anonim ***** válasza:
A Megyeibe mész?
2013. febr. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem,a Semmelweisbe,én oda tartozom területileg.
2013. febr. 11. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!