Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől fájhat alul a hasam már...

Mitől fájhat alul a hasam már két napja? Nem kifejezetten erős, hanem olyan tompa menszi szerű (nyomást érzek) fájdalom.

Figyelt kérdés
Már szültem egyszer császárral, de annak biztos nincs köze hozzá ugye? eddig is rosszul voltam, de most vagy két napja mióta van ez a hasfájás iszonyatosan sokat hánytam és alig maradt meg bennem valami, beleértve a folyadékot is. Lehet folyadékhiány miatt is? Kicsit félek, szerdán megyek a nőgyógyászomhoz
2013. febr. 11. 13:52
 1/4 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni hogy 8hetes 4 napos vagyok.
2013. febr. 11. 13:53
 2/4 Myla válasza:

Vírusos megbetegedések vannak, nem lehet, hogy azon esel át?

A tompa fájás az nálam is volt kb. 12 hétig. Kicsit olyan mindjárt megjön érzés nem?

2013. febr. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
szia, hát igen, de még annyira se fáj, amikor megjön azért előtte érzem rendesen a görcsölést egyfolytába, de ez nem olyan fájdalom ami gyógyszert kívánna csak olyan fura, egész napos tompa valami...
2013. febr. 11. 16:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt normális az ilyen jellegű fájdalom!
2013. febr. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!