Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mire figyeljek? Mit nem lehet...

Mire figyeljek? Mit nem lehet csinálni? Mit ne egyek?

Figyelt kérdés
Ma reggel halvány pozitív lett a tesztem.Még nem kiabálom el de a kalkulátor szerint most lehetek 4 hetes és 5 napos.Mire figyeljek?Mit ne egyek....stb?Aki már volt ennyi idősen orvosnál annak mit mondott?Írjatok minnél többen és minnél több dolgot!Előre is köszi! :)
2009. szept. 6. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 5+4 voltam és petezsák látszódott még csak.

Ne emelj,hajolj,idegeskedj,pihenj amennyit csak kívánsz,ne dohányozz,alkoholt ne fogyassz(gondolom magától értetődő :-) )

Viszont én nem nagyon adtam arra hogy mit ne egyek.Ami jól esik edd meg nyugodtan.Két dolog jut eszembe a nyers tojás és hús kerülése.Amit nem írtam le majd a többiek bizotsan kijavítanak.Boldog babavárást!

30 hetes km.

2009. szept. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Kezdj el terhesvitamint v folsavat szedni a fejlődési rendellenességek elkerülése érdekében. Pihenj sokat, ne erőltesd magad, ne fürödj sokáig forró vízben, a fentekkel csak fokoznád az amúgy is nagy alhasi vérbőséget.

Mi az első néhány hétben kerültük a szexet, nem ártalmas, csak a biztonság kedvéért nem mertünk addig szexelni míg a kismanó jól meg nem tapadt.

Ja, és ne olvasgass ezen az oldalon, ne tegyél fel kérdéseket, lehetőleg a 12. hétig fel se gyere erre az oldalra mert csak halálra fogod idegesíteni magad! Minden jót!

29 hetes + 21 hós

2009. szept. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj meg úgy öltözködni ( nem tudom eddig hogy öltözködtél!), hogy ne legyen ki a hasad meg a derekad, ne mászkálj mezítláb nehogy felfáz. Ha nem is fázol fel könnyen most biztos sikerülne. Sok gyümölcs, zöldség és terhes vitamin. És nagyon figyelj oda, ha esetleg gyógyszerre lenne szükséged!!

Boldog baba várást!!!

2009. szept. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

11:31-es nek igaza van! Később látogasd csak ezt az oldalt, mert én is sokszor felidegesítettem magam rajta, vagy túlparáztattak. Most már olvasgatom, de szelektálok.vannak nagyon jó válaszok, ne értsd félre, de egyszer-kétszer belefutottam nagyon rosszindulatú válaszolókba.


Egyébként jókat írt mindenki előttem, még annyit hozzátennék, hogy nagyon vigyázz a fertőzésekre, nem csak most, később is, de most is nagyon fontos. A wc-ben nagyon sokat

össze lehet szedni, úgyhogy ne ülj rá csak otthon vagy használj wc-takarót. Öltözködj rétegesen, mert pont most jön az össze-vissza időjárás és nehogy megfázz.

Én a legelején is beszélgettem már a picimmel. Mondogattam neki, hogy tartson ki , mert nagyon vártuk és nagyon szeretjük. Ártani nem árthat.

21 hetes km

2009. szept. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat mind nagyon aranyosak vagytok.Terhesvitamint már egy hete szedek mert gyanus tüneteim voltak.Hát mostmár oda figyelek az öltözködésemre is.Épp az előbb rendeltem derékmelegítőt a netről...:)Mégegyszer köszi mindenkinek!!
2009. szept. 6. 14:00
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha netán cigizel, vagy sok kávét iszol na ezeket lehetőleg hagyd el. Gyógyszert egyáltalán semmit, még algopirint sem szabad bevenni. Én nagyon fejfájós voltam az elején és egyszer kihívták a munkahelyemen a cégorvost, mert nagyon rosszul lettem és ő mondta, hogy semmi gyógyszert nem szabad szedni, mert a 12. hétig fejlődik ki mindene, nehogy befolyásolja a normális fejlődést a gyógyszer.

Én 5 hetesen voltam először dokinál, csak megtapogatta a méhet és visszarendelt jó 1 hét múlva.

Akkor már 6 hetes 3 napos voltam, csinált hüvelyi uh-t és már volt a babócának szívhangja is. Előbb szerintem nem érdemes menni.

Boldog babavárást!

25 km.

2009. szept. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!