Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok, 4 hetes. Nem...

Terhes vagyok, 4 hetes. Nem tudom, hogy mit kell/lehet enni- inni, csinálni, és mi az ami szigorúan tilos. Mire figyeljek ezután oda?

Figyelt kérdés
2008. dec. 10. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

terhesvitamint szedhetsz, ha gondolod

nekem a nodokim azt mondta sok hus meg zoldseg :)

máj, ilyen omlesztett sajt félék, nyers hus, tojas, ilyesmi kerulendok

kulonben azt eszel amit akarsz, ha jól esik. :)

gratulalok

2008. dec. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia, ami a legfontosabb először is örülj a babának, és próbáld kerülni az idegeskedést! Ne emelj nehezet,ne vegyél forró ülőfürdőt,szoli-szauna egy ideig kilőve. Egyél sok zöldséget, gyümölcsöt,+ ha gondolod külön folsavat nagyon fontos a terhesség elején! A terhes vitaminok is jók, én a 12. hétig elevitet szedtem + folsavat.

Boldog Babavárást!

15 hetes kismama

2008. dec. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

TILOS: dohányzás, alkoholfogyasztás, gyógyszerszedés, drogfogyasztás, nyers hús, nyers tojás!

Ha van neted, ajánlom a következő oldalakat, itt utána nézhetsz mindennek!

[link]

www.babaszoba.hu

2008. dec. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Egeszseges eletmod-nekem a dokim ezt ajänlotta!De megjegyezte,hogy minden ami a mamänak jo,az a babänak is(de nem ugy ertve,hogy zabälni hatärok nelkül).Termeszetessen sok gyümölcs,gyümölcsle,sok mozgäs,....Minden amitöl jol erzed magadat!Ha ugy erzed,hogy färadt vagy,pihenj le.Ha ugy erzed televagy energiäval,mozogj sokat!!

Persze TILOS-alkohol fogyasztäs,cigaretta,drog,sok koffein...Aki nem terhes,annak sem ajänlott!!!

2008. dec. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Végig,de a 12. hétig különösen vigyázni kell magadra.Rengeteg pihenés,semmi cipekedés,emelés,ne menj zsúfolt helyekre,ahol összeszehetsz egy-két bacit,ne idegeskedj,stresszelj,kímélő életmód.Ha olyan helyen dolgozol,ahol ezt nem teheted meg,inkább írasd ki magadat táppénzre.Rengeteg tejterméket,gyümölcsöt,zöldséget és fehérhúsfélét egyél,inkább többször kevesebbet.No cigi,alkohol,kábítószer,kávét is csak keveset(napi 1-2).Érezd jól magadat és boldog babavárást!
2008. dec. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!