Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam UH-n: Endometrium...

Ma voltam UH-n: Endometrium 14 mm, Douglasban 16 mm rétegvastagságu folyadék. Még nem tudják potosan mivan pénteken megyek vissza. Ezek az eredmények babára utalhatnak? Valakinek hasonlo eredményekkel lett babócája?

Figyelt kérdés

2013. febr. 11. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem az endometrium 8 mm vastag volt, ekkor azt mondta az orvos, hogy valószínűleg terhes vagyok, rá 4 napra megjött (folyadék nem volt a leletemre írva)

A te értéked már magasabb valamivel, ami jelenthet jót :)

2013. febr. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ :)
2013. febr. 11. 15:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem baba nélkül volt 17nmm endometrium is(folyadék nem volt),tehát ez nem feltétlen tuti biztos,mindenesetre jó jelnek kell tekinteni
2013. febr. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én ma voltam Ultrahangon 14 mm vastag az Endometriumom,a Douglasban kevés szabad folyadék van.Lehetek bébis az orvos szerint.1 hét múlva kell ultrahangra visszamenni.Miért csak lehetek? A szabad folyadék miatt megjöhet a menszesz?
2013. ápr. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!