Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a baba nagyon korán (már a...

Ha a baba nagyon korán (már a 29. héten) beilleszkedik, akkor lehet koraszülésre számítani?

Figyelt kérdés
zárt vagyok teljesen. Vagy lehet, hogy deformálódni fog a buksija :s?

2013. febr. 11. 18:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia. Nem feltétlenül kell számítani ilyesmire főleg ha teljesen zárt vagy. Örülj neki hogy be fordult már. Ettől nem lesz koraszülés.
2013. febr. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nincs összefüggésben a kettő. AZ én kislányom 28. héten már be volt fordulva és 41+3-ra szültem.
2013. febr. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ettől még nem lesz koraszülött, és a buksija sem fog deformálódni!
2013. febr. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nincs összefüggés...

Ilyenkor csak befordulnak, fejvégűek lesznek, de a buksi beékelődése az még messze van!

Nekem már a 25. héten befordult a lányom, 39+6 héten szültem és a feje csak a vajúdás alatt ékelődött be...

2013. febr. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem a fiam tulajdonképpen végig fejvégőnek számított. Biztosan forgolódott, de minden UH-n fejvégű volt. Ettől függetlenül a 39. héten szültem és csak vajúdás közben ékelődött be a buksija. deformálódás nem lett.
2013. febr. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 frászkarikaborsó ***** válasza:
végig be volt fordulva a fiam és kerek 38. hétre született, teljesen egészségesen.
2013. febr. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Annak idején ezen én is beparáztam, csak nekem a 18. héttől volt így, de a védőnő megnyugtatott, hogy ez nem jelent semmit. Végül a 38. héten született és nem deformálódott.
2013. febr. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Annak örülök, hogy befordult, mert eddig végig haránt feküdt a drágám, csak a beékelődéstől tartok-érdekes dolgokat tapasztalok mostanában odalent :s
2013. febr. 11. 22:32
 9/10 anonim ***** válasza:
24. heten befordult a lanyom es 38. heten szuletett meg tokeletes fejformaval :)
2013. febr. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

én 30.hetes vagyok,és a 19.héttől koponyavégű a fekvése a babának. Szerintem nem kell aggódnod!

Kellemes babavárást!

2013. febr. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!