Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mellső fali lepénnyel (esetleg...

Mellső fali lepénnyel (esetleg túlsúlyosan) mikor éreztétek az első babát mozogni? 15+3 hetesen korai lenne?

Figyelt kérdés

Tegnap éreztem valamit a köldököm alatt úgy 3 ujjnyira, bal oldalon! Nem tudom mi volt, de szerintem Ő :D


100 kg vagyok és mellső fali a lepény mélyen tapadt meg... szerintetek?


Ti mikor éreztétek az első babát mellső fali lepénnyel?


2013. febr. 11. 19:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
én 78kg-val indultam,ikreket várok 13 hetesen már éreztem őket mellső fali lepénnyel
2013. febr. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Picit olyan lüktető, ritmusos érzés volt, 3 apró kis mozdulat egymás után.. :D
2013. febr. 11. 19:04
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekem is mellső fali volt de én az egész terhesség alatt alig éreztem,hogy mocorog! A vége felé de csak ritkán!
2013. febr. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Most is éreztem valamit :D Jaj remélem tényleg Ő az :D
2013. febr. 11. 19:40
 5/17 anonim ***** válasza:

Én nem tartom valószínűnek, hogy őt érezted, de persze nem is kizárt!

Nekem is mellső fali a lepényem, hatodik terhesség (tehát nagyon jól tudom, mit kell éreznem, a többedik terhességeknél hátsó fali lepénnyel már a 12. héten éreztem, viszont mellső falival csak 15-16. héten), és most 14+5 hetesen is bizonytalan vagyok, hogy őt érzem-e. Pedig én viszonylag vékony vagyok, de a mellső fali lepény nagyon sokat tompít. (Ikreket nyilván azért lehet így is hamarabb érezni, mert nagyobb helyet foglalnak, kvázi a méhlepény mellett is tudnak rugdosni.)

És ilyenkor még nem ér fel a méhed a köldök alatt 3 ujjnyi távolságig, szerintem inkább a belek mozgását érezhetted. Persze minden lehetséges!

2013. febr. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
:( Kár pedig már kezdtem örülni, mert nagyon odafigyelek és várom már hogy mocorogjon :D
2013. febr. 11. 19:44
 7/17 anonim ***** válasza:
96 kg-val kezdtem és 24 hetesen éreztem
2013. febr. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ha olyan későn nem érezném, akkor én már aggódnék...
2013. febr. 11. 20:21
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én 60 kg-mal kezdtem a terhességet, szintén mellső fali lepénnyel, mély tapadással és 16. hetesen éreztem először a babát. Hasonló érzésem volt a tiédhez, jobb oldalon 3-szor is, mintha léggömbök ütköztek volna neki a hasfalamnak és utána kipukkantak volna. Szerintem ez már ő volt:)
2013. febr. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Hát figyelek most már még jobban, és ha sűrűsödik, akkor szerintem is Ő az :D Hátha erősödik is :D
2013. febr. 11. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!