LEHET MÉG BABA?

Figyelt kérdés

Segítséget szeretnék kérni!Február 9.-én kellett volna jönnie a nemvártnak.Tegnapig semmi jele,viszont minden ilyenkor szoksásos terhességi tünet jelentkezett(hányinger,mellfájdalom,émelygés,aluszékonyság).

Tegnap csináltam egy tesztet.A tesztcsík jóval halványabb volt mint a kontroll csík,de ott volt,láttuk!Gondoltam két nap múlva csinálok mégegyet,az már nagyon erős lesz!Ma reggelre viszont meglepetésszerűen megbetegedtem.A reggeli hányingernek nyoma veszett.Viszont a megszokott mensi tünetek nincsenek.Félek.Ő lenne a harmadink babánk,tehát nem ez lenne az első terhességem,de az előző kettőnél ilyen nem fordult elő!Egyből erős pozitív,orvos és megállapították hogy igen,anyuka leszek!Kérlek segítsetek!Adjatok tanácsot,mi lehet?



2013. febr. 12. 08:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
Nekem egy vetélésem volt és az a tapasztalatom, hogy ha a nem várt napján nagyon halvány a csík akkor bár a beágyazódás megtörtént, de valami mégsem volt rendben és el ment a baba, és maradt egy pici hcg még. Én hetente csináltam tesztet és amíg meg voltak a tünetek erősödött is a csík, de aztán lassan eltűntek a tünetek és a csík sem lett sötétebb, végül megjött. Ha 2-3 nap után csinálsz tesztet és nem lesz közel hasonló a kontról csíkhoz a második csík akkor szerintem az a baba nem marad meg. De ez csak az én egyéni tapasztalatom!
2013. febr. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a betegség bezavarhat az "érzeteknek", én csak a tesztnek hinnék. Ha az erősödik, akkor minden ok, függetlenül attól, hogy mit érzel.
2013. febr. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
1 vagyok: Bocs rosszul írtam egy hétig 2 naponta csináltam tesztet. Első halvány , második teszt láthatóbb és harmadik negyedik nem lett erősebb a másodiknál.
2013. febr. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
A nem várt után 2nappal(szombatra nem vártam hétfőn csináltam) csináltam és akkor lett ilyen halvány,ma reggel pedig megjött.Szívem mélyén még mindig bízom benne,hogy hátha mert nagyon szeretnénk a párommal,de ha mégsem,akkor ebben a hónapban ismét próbálkozunk!Köszönöm a válaszod!
2013. febr. 12. 08:25
 5/16 A kérdező kommentje:
Csak valahogy nem értem,hogy lehetséges ez,hogy pozitiv teszt után vérzés.Olvastam,meg hallottam is olyanról,hogy valaki a terhesség alatt is megbetegedett és mégis egészséges baba született.Azért még bizakodom,hátha.
2013. febr. 12. 08:27
 6/16 A kérdező kommentje:
Bizakodhatok még hogy baba van a pocómban?Vagy teljesen esélytelen?
2013. febr. 12. 08:32
 7/16 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ha rendesen megjött, akkor ez a kérdés eldőlt. Sajnos a baba nem maradt veletek.

Reméljük, hogy ez egy kivételes eset volt, és mihamarabb gyarapszik a család.


Nekem azt mondta ilyen estben az orvosom, hogy ha tapasztalnék terhes tüneteket továbbra is, vagy egyéb "furcsaságot", akkor menjek el, egyébként nincs szükség "tisztításra", mert a természet elintézi.


Ha esetleg ismétlődne, akkor kivizsgálás leget szükséges, de azt lehet mondani, hogy az ilyesmi "természetes".


Nekem is a második baba után volt egy ilyen "késésem", szóval van egy angyalkánk. Pár hónapra rá érkezett a harmadik kicsi, aki velünk is maradt.


Szívből kívánom Nektek is!

2013. febr. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha megjött a menzeszed, akkor nem valószínű :( Sajnálom!
2013. febr. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!Csak tudod az érdekessége az,hogy mesi tüneteim nincsenek,nem fáj semmim és nem annyi mint amennyi ilyenkor azokott.És ahogy észrevettem,kicsit sötétebb is!

Ha kicsi angyalkánk eltávoltozott akkor vigyázzanak rá az égben és reméljük,hamarosan bővül családunk!

2013. febr. 12. 08:43
 10/16 A kérdező kommentje:
Szerintetek az közrejátszhatott benne,hogy az elmúlt néhány napban nagyon beteg voltam?Hányás,hasmenés,láz,hidegrázás,izületi fájdalom?Az ágyból sem bírtam felkelni
2013. febr. 12. 08:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!