Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az angelsound szívhangfigyelőt...

Az angelsound szívhangfigyelőt lehet már használni a 10-11. héten? Fogom vele hallani a baba szívhangját?

Figyelt kérdés
Vagy valamit már lehet vele észlelni?
2013. febr. 12. 10:33
 1/7 anonim ***** válasza:
az még elég korai
2013. febr. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15%

Ha nem akarod magad halálra aggódni akkor nem veszel ilyeneket!

Lehet, hogy nem jó helyre teszed az érzékelőjét, vagy elmozdul a gyerek Te meg azt hiszed baj van és idegeskedsz! A nagyidank sem volt és mégis felnőttek a szüleid! :-)

2013. febr. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha eleg turelmes vagy, akkor igen, en mar hallottam a 10 heten de hivatalosan csak a 12. hettol ajanljak, hogy ne idegesitsd magad foloslegesen ha nem hallod elotte. Fekudj hanyatt, nagyon lent hallgasd, egeszen a szemeremcsontnal, egy picit folotte, elegge be kell nyomni a kerek reszt es lefele mutass vele a feneked fele. Ne csusztasd a hasadon hanem hagyd egy helyben es csak a gepet mozgasd, vagyis inkabb billegtesd osszevissza hogy a hallgatos fej radarozzon. Nekem igy sikerult, de ha par perc utan sem hallasz semmit akkor probalkozz kesobb vagy masnap, nekem sem sikerult elsore! Sok sikert:)
2013. febr. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is érdemes megvenni, én már a 9. héten megtaláltam vele!Az utolsó jól leírta, nagyon alul kell keresni, és nagyon finom kell mozgatni, és befogja mérni :)Én első próbálkozásra 5 perc alatt találtam meg :) Most már hamarabb, mert tudom, h kb milyen hangok vannak mellette, és tudom hol kell keresgélni :)
2013. febr. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen nagyon jol irja a masodik, hogy ha nem hallod akkor tok foloslegesen aggodsz a semmiert...aztan kesobb amikor mar mozog es erzed, akkor meg azert nem kell. Dehat en is hasznaltam parszor, elszorakoztam vele meg felvettem a hangot, kicsit megnyugtato is volt, de ennyi. Ha viszont nem sikerul megtalalni akkor pont az ellenkezojet valtja ki mint amire valo.
2013. febr. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
De jó dolog én használom 12 hetes kortól már hallatszik a köldök zsinórt biztos megtalálod az is jó mert ha az pulzál akkor a baba szíve is :-)és ha már mozog akkor is fogod használni mert ha lesz olyan napja mikor lustább akkor igen megnyugtató tud lenni hogy bizony dobog a kis szíve csak ő most lustizik :-)
2013. febr. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért kell ennyire sztrájkolni ez ellen a kis készülék ellen, pláne olyanoknak, akik még soha nem is próbálták.

Én 14 hetes korom óta használom, az elején igaz beletellt 5-10 percbe mire megleltem a szívhangot, de azóta már sokkal könnyebben megy, és ezerszer nyugodtabb vagyok így, hogy 2-3 naponta meghallgathatom a picim szívét, és nem kell hetekig várnom a következő ultrahangokra.


Szerintem 10-11 hetesen még nagyon korai, én várnék vele még 1-2 hetet:)

2013. febr. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!