Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meg nem voltam fogorvosnal...

Meg nem voltam fogorvosnal 23km mikor menjek? Vagy kell egyalltalan ha nincs panaszom?

Figyelt kérdés
2009. szept. 6. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Menj el azért, ellenőrzésre. Kétévente. Csak belenéz, és ha tényleg nincs rossz, akkor halálra fog dicsérni! Nem csak a fogak miatt kell menni, hanem a száj belsőt is nézi azaz szájüregi rákszűrést és ínybetegség-szűrést is végez!

Iskolafogászat csak volt!

2009. szept. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
10%
Ha teljesen panaszmenmtes vagy, nem bűzös a leheleted, tükörben nézésre sincs lyukas fogad, felesleges elmenned.
2009. szept. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kismama vagy? (Gondolom, mivel a terhesség címszó alatt került kiírásra a kérdés). Még nem kismamaként is, annál rosszabbat nem tehetsz magaddal és a pénztárcáddal, ha nem jársz rendszeresen (legalább évente) fogorvoshoz, mert fogat pótolni, idegelni, szájsebészetet igénybe venni mindig sokkal drágább és fájdalmasabb , mint ha időben észreveszik a problémát és egy egyszerű töméssel megoldható.

A kismamáknál azzal bővül, hogy a baba elvonja az anya szervezetéből azt, amire szüksége van, ez lehet kálcium is. Nagyon sok kismama küzd problémás fogakkal a terhesség alatt,arról nem is beszélve, hogy a rossz fog más problémákhoz is vezethet, nem csak kellemetlen. ezért a terhesség alatt méginkább fontos a fogorvos.

2009. szept. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocsi! előző vagyok, most láttam csak, hogy írtad, 23 hetes km vagy. [link] Itt mindent elolvashatsz arról, hogy mit szabad és mit nem fogászatilag terhesség alatt, alul pedig leírják, milyen veszélyekkel jár, ha nem mész.
2009. szept. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!