Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11hetes kismama vagyok....

11hetes kismama vagyok. Voltam fogorvosnál. A letört fogam felett van egy duzzanat több hónapja. A doki azt mondta a gyökértől van. Szerintetek kellene tartanom valami komolyabbtól emiatt?

Figyelt kérdés
2011. febr. 20. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Begyulladhat szóval góc lehet a szervezetben.

Kezeltesd minél hamarabb.

2011. febr. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem fáj, nincs begyulladva szerintem várhatsz megcsináltatni, ha már megszültél. Nekem is itt van már egy éve lassan, csak néha fáj, de akkor addig masszírozom, míg kifakad, utána jó. Használj pl Gingisol ecsetelőt. Keress rá, hogy terhesség alatt lehet e használni.
2011. febr. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!sajna hamarosan úgyis ki kell húzatnom azt a fogamat..:S

utolsó válaszoló: nekem is lassan fél éve ott van,néha fáj és érzékeny de amúgy nincs vele gond.Neked használt az ecsetelő?

2011. febr. 20. 20:09
 4/7 anonim ***** válasza:

Én úgy érzem, hogy igen, lehúzza, ha begyullad. Nem lesz semmi baj, ne aggódj! Olyan rossz, hogy ki kell húzni a fogad?

Nekem azt mondta még a doki, hogy gyökér kezelni kell. Persze nekem ez már eleve tömött fogam, ahol van ez a hólyag.

2011. febr. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

sajna nem úszom meg hogy kihúzza..nagyon le van törve..menthetetlen....:S

Megfogadtam többet nem várok ennyit még ha parázok is a fogdokitól...

2011. febr. 21. 18:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Rágófogad talán? Mert nekem 2 éve már, hogy egy ilyen fogamat tömte be az orvos. Én szerettem volna, ha kihúzza, de rábeszélt, hogy próbáljuk meg megmenteni. És már két éve volt ez. A fogamból nem sok látszott ki már, ennek ellenére ő pozitívan állt a dologhoz. Gyökérkezelésre jártam igaz több hétig, de megérte.
2011. febr. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen,rágófog,de a doki mondta hogy menthetetlen.alig látszik már valami a fogból...:S nem úszom meg sajna
2011. febr. 22. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!