Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem érzem a babát, és aggódom?

Nem érzem a babát, és aggódom?

Figyelt kérdés
Második baba, 20. hét, eddig minden rendben volt. Azt gondoltam, hogy a második babát majd hamarabb fogom érezni... Egy párszor mocorgott már odabent, de nem túl aktív. Egy picit aggódok. Volt más is, aki csak később érezte intenzíven a babáját?
2013. febr. 13. 12:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj el egy uh-ra. Lehet, hogy csak máshol tapadt meg mint az első babád és ezért nem úgy érzed.
2013. febr. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Sok nö 20-ik hét után jóval érzi csak.

Nekem ketteske teljesen másképp mocorgott, és szerintem az igazi nagymozgásokat csak 20-ik hét után éreztem. elsönél meg már egyböl olyan nagyokat mocorgott.

2013. febr. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnek igaza van. Ha az első babád elülső falon tapadt most meg hátsó falon, akkor nem is érezheted annyira intenzíven a mozgását.

Nekem is hátsó falon tapad a babám, és olyan kis finom mocorgása van... :)

22+4 hetes kismami

2013. febr. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jövő hét péntekre van időpontom, 4 hetente járok. Azt még sosem kérdeztem, hogy hol van megtapadva, lehet azt látni uh-? Amikor mozgott, az sosem volt erős, mindig csak "lepkeszárnyrebegtetés" volt.
2013. febr. 13. 12:37
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 12. heti genetikai UH papíron rajta van, hogy hátsó fali a lepény. Ne kérdezd hol, a védőnő mondta, amikor megkértem elemzze ki nekem a leletet. :)
2013. febr. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A papírjaidra valahol nincs odaírva,első v hátró fali lepény?
2013. febr. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Csak az első vérvételről van papírom, a többi vizsgálat eredményét a kiskönyvbe írja a doki, de 1: rondán ír, nem tudom elolvasni, 2: mindezt németül... Ergó, lila dunsztom sincs, hogy első vagy hátsó falon tapadt meg a baba.. :)

Meg mivel eddig minden simán ment, nem is jutott eszembe. Sokszor nem is figyelek a babára, mert a nagyobb az időm jelentős részét leköti. Csak tegnap este lefekvéskor szoktam érezni, hogy mocorog, de semmi nem volt, és ma is figyeltem, bár ma igen aktívak voltunk reggel óta a nagyobbikkal, tornázni voltunk.

2013. febr. 13. 12:51
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem a 18. heti uh leleten rajta van, hogy hátsó fali. Nézd meg a papírokat hátha rajta van.
2013. febr. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, könnyen lehet, hogy csak mellső fali a lepényed! Én az elsőt már 16 hetesen éreztem (hátsó fali lepénnyel), a másodikat nagyon hamar (12. héten, szintén hátsó fali), a harmadikat és az ötödiket viszont (mellső falival) csak 15-16. héten, már én is nagyon izgultam. Most 15 hetes vagyok, és még nem érzem, pedig hatodik baba, de megint mellső fali. Ez nagyon sokat tompít! Biztos voltál nemrég genetikai uh-n, és gondolom, minden ok volt. Nincs a leleteden, hol tapad a méhszáj?
2013. febr. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is ugyan ez a helyzet 21 hétbe járok és alig érzem,néha ilyen buborékolást érzek és ennyi.Csütörtökön voltam a védőnőnél és minden rendbe volt.Majd csak 1 jén megyek dokihoz.

De azt mondta a védőnő hogy normális ne aggódjak csak úgy zárójelbe mondta,hogy neki a 2 babánál 25 hetesen mozdult meg

2013. febr. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!