Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár napja nem érzem a kisbabám...

Pár napja nem érzem a kisbabámat mozogni. Miért? Aggodom nagyon! Lehet valami gond? 21 hetes kismami

Figyelt kérdés
2012. márc. 24. 12:02
 1/9 anonim ***** válasza:
51%

Menj orvoshoz azonnal!

Azért egyél csokit, kávézz, picit tornázz. Akkor sem mozog?

2012. márc. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

szia

azért ne rohanjunk előre.

én a 20 héten éreztem mozogni sokszor, aztán legközelebb csak a 24 héten éreztem,nem előírás hogy folyton rugdosson.

sokat pihen ő is ebben az időszakban,mikor lusta mikor aktív.

de ha aggódsz, nyugodtan menj el ügyeletre és kérj egy ultrahangot !


picit rázd meg a pocid, mintha hastáncolnál hátha megmozdul, nekem néha bevált :)

2012. márc. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

Ha megnyugtat akkor minden képen menj el dokihoz. Viszont bíztatásul mondanám, hogy ilyenkor még nem lehet minden mozgásukat érezni. Picik még aztán meg lehet, hogy "befelé" mozog. Van olyan aki csak ilyenkor kezdi el egyáltalán érezni, hogy megmozdul. Szóval valószínűleg nincs semmi baj. A 36. hét után kell már számolni a mozgásokat, mert ha ott nem érzi az ember akkor az már jelezhet gondot, de ilyenkor még többedik gyereknél is van, hogy alig érzi az ember.


Esetleg feküdj a hátadra tedd a pocakod a kezedre és koncentrálj a babára, nekem ez mindig "segített" :)

2012. márc. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
ne ess rögtön kétségbe! ilyenkor még nem lehet mindennap érezni a mozgást.én a 19.héten éreztem előszőr,aztán napokig semmi.majd megint éreztem,és 2 napig megint nem. kb a 24.héttől éreztem mindennap.
2012. márc. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Első babát várom. A 18 héttől érzem folyamatosan minden nap. Ha nem érezném mozogni legalább 13 órán át azonnal elmennék orvoshoz. Engem ez nyugtatna meg, inkább feleslegesen mint, hogy baj legyen.

De ez persze attól is függ Nálad te mióta érzed mozogni.

2012. márc. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ, hogy mióta érzed mozogni. Ha csak most kezdted akkor nincs okod aggódni, viszont ha már hosszabb ideje akkor doki azonnal.

Én ennyi idősen már mindet rendszeresen éreztem.

Ill. egyiknél nem, de a 8 hónapban és sajnos baj volt.

2012. márc. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
attól is függ ám,hogy a méhlepény hol tapadt meg.-mert lehet,hpgy ez miatt sem érzed jól a mozgást
2012. márc. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 timszy25 ***** válasza:

Szia!

Szerintem ne aggódj van olyan hogy a babák hol többet,hol kevesebbet mozognak.Nekem 16 hetesen mozdult meg,de a 24-ik hétig csak hébe-hóba éreztem mozogni.Azóta viszont van olyan nap,hogy meg se áll:)

Ne izgulj biztos jól van a babád.

2012. márc. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez azért ilyenkor még megesik. Nem érzed még minden mozdulatát, ha pl. hátrafordul, akkor egyáltalán nem. Nekem is volt, hogy kimaradt pár napra, a 23. hét körül lett tök rendszeres. Ha nagyon aggaszt, menj el az orvoshoz.


33 hetes km

2012. márc. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!