Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhes vagyok, és...

7 hetes terhes vagyok, és majdnem egy hete vérzek. Voltam kórházba is, de kiengedtek. Nem kaptam gyógyszert. Spirál mellett estem teherbe. Lehet ez vetélés is, hogy vérzek egyfolytában?

Figyelt kérdés
2013. febr. 13. 16:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Mikor kiengedtek a korházból mit mondtak?? Sztem elvetéltél. De papíron rajta kell lennie ha ezért voltál korházban
2013. febr. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia gondolom mivel spiralod van nem akarsz teherbe esni... De ha mar igy tortent ez van.

En is 7 hetes terhes vagyok pontosan es par napja verzek. Eros verzessel kedodott ami egy napig tartott majd alabbhagyott. Most csak barnazok. Voltam ultrahangon, az embrio teljesen rendben van, van szivhang. Attol mert verzel nem biztos hogy vetelsz, a nogyogyasz mondta hogy nagyon sok no verzik a terhesseg elso 3 honapjaban. Van aki sokat van aki keveset... Menj el ultrahangra hogy megmondjak eletben van-e az embriod. Csak igy lehetsz boztos benne.

2013. febr. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mit mondtak a kórházban?UH-ra lenne érdemes elmenni.
2013. febr. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Timcsikusz ***** válasza:
Én is 7 hetes vagyok és az előző hetekben folyamatosan vérezgettem,barnázgattam. Kaptam gyógyszert és pihenni kell.Nálam is minden okés és van szívhang.Ugyhogy egyáltalán nem biztos,hogy ez vetélés.Én is nagyon megijedten de már kezdem megszokni.De mit mondtak a kórházban?Hogyhogy nem adtak gyógyszert?
2013. febr. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Akik itt ugyanezzel a problemaval kuszkodnek: verzes barnazas stb es irjak hjogy kapnak gyogyszert. Milyen gyogyszerrol van szo, es mit csinal az a gyogyszer? Nekem nem mondta a doki hogy erre lehet valamit szedni, csak annyit ha valaki el fog vetelni az ellen nem lehet semmit tenni, ugyos el fog...
2013. febr. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Csak fogom a fejem,hogy milyen orvosok vannak:O Akik vérezgetnek terhesség elején Utrogestan nevű gyógyszert kapnak..Én is ezt szedem.


8hkm

2013. febr. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utana neztem ennek a gyogyszernek a neten. Azoknak a nonkek adjak akik valtozo korban vannak es tuneteik enyhitesre szorulnak hormon potlassal. Erdekes hogy terhes noknek is adjak. Talan idosebb kismamakrol van itt szo 35 felett? Mert azt tudom nekik mar nem termel anny osztrogent a testuk es talan attol verezhetnek terhesseg alatt?
2013. febr. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Timcsikusz ***** válasza:

Én 27 éves kismama vagyok nekem azért írták fel(utrogestant) mert már volt vetélésem és a doki szerint ez védi a terhességet.

Mondhatnánk megelőzi a bajt.

Több dologra írják valóban.De én 2 orvosnál is jártam mindkettő szigorúan ezt írta fel úgyhogy szedem.Én is meglepődtem mikor elolvastam a betegtájékoztatót de az orvosok csak tudják mi mire jó:)Nekem bevállt eddig mert sokat enyhült a barnázás szinte teljesen elmúlt.

2013. febr. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én 25 éves vagyok és azért kaptam ezt a gyógyszert,mert nehezen jött össze a babó és ez segít megtartani:-)

6os voltam.

2013. febr. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ja és nem ösztrogént viszünk be vele,hanem progreszteront:-)

6oska

2013. febr. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!