Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kiborultam. Féltem a babámat....

Kiborultam. Féltem a babámat. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Most tudtam meg, hogy a mi kórházunkban nincs már több uh. Eddig azt hittem, hogy van 30 hetes, de sajnos nincs. Utoljára 20 hetesen voltam. Hogyan csinálhatják ezt, hogy nincs több uh????? Most vagyok 28 hetes, eddig azt vártam, hogy majd megnézik, hogy minden rendben van a babával a 30. héten. DE NEM!!! Magánra sajnos nincs pénzem. Mit tegyek?
2013. febr. 13. 19:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez most komoly? Hogy-hogy nincs? Elvben kötelező az UH 28-30 hét körül, és a 36. hét körül is. A doki mondta?
2013. febr. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
menj el sztk-s rendelésre, ha van rá lehetőség.
2013. febr. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Melyik ez a kórház? Itt van még a 32. és a 36. héten protokoll szerint.
2013. febr. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
SZTK-ba járok. Most voltam a terhesgondozóba és elfelejtettem megkérdezni, hogy mikor menjek uh-ra. Felhívtam a védőnőt, hogy legyenszives kérjen nekem időpontot és azt mondta, hogy már nincs további uh. Az előző két terhességemnél volt 30és 36 hetesen, sőt még 40 hetesen is csináltak.
2013. febr. 13. 19:20
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a védőnő félrebeszélt.
2013. febr. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem biztos nem beszél félre. Eddig minden úgy volt, ahogy a mondta. És hát tényleg nem kaptam időpontot. Pedig a 20 hetes uh-ra már 17 hetesen kaptam időpontot. Most meg amikor legközelebb megyek vizsgálatra, akkor 31 hetes leszek, szóval ha lenne uh, akkor adtak volna időpontot:(

Nagyon el vagyok keseredve. Annyira féltem a babyt.

2013. febr. 13. 19:29
 7/14 anonim ***** válasza:
Melyik kórház ez?
2013. febr. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Megírtam privibe.
2013. febr. 13. 19:35
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha nincs pénzed magában és tényleg így van...habár nagyon fura...én azt csinálnám, hogy elmennék rendelésre rendesen, megmondanám mondjuk, hogy kicsit aggódsz, mert nem érezted mozogni rendesen...nincs doki, aki elküldene uh nélkül....
2013. febr. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ezzel az a gond, hogy a terhesgondozáson mindig néznek szívhangot. Na akkor az én kis magzatom folyamatosan rugdal, de tényleg minden egyes szívhangnál:D szóval lebuknák, elárulna a baba:)
2013. febr. 13. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!