Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt olyan, hogy elnézték az...

Volt olyan, hogy elnézték az Uh-n a baba nemét? A dokim 95%-ra mondta, hogy kislány.

Figyelt kérdés
2009. szept. 6. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:

anyámnak azt mondták fiú leszek,és lám!lány lettem =)

na jó,ennek már22éve.


nekem a 33.héten tudta csakemgmondani, hogy milyen lesz a baba, azt mondta, hogy nem akar hülyeséget mondani.

nem hallottam a környezetemben ilyenről.

2009. szept. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én hallottam ilyet. Egy ismerősnek tutira mondta az orvosa minden ultrahangon, hogy fiú lesz, de lány lett.

Állítólag, ha fiút mondanak, azt biztosra mondják, mert azt csak akkor mondják, ha biztosan kivehető a pénisz. De azért azt is el lehet nézni.

Nekem mindhárom gyereknél eltalálták a nemet. Valószínüleg neked is el fogják találni.

2009. szept. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy mennyire látja biztosnak, illetve mennyire mutatja a baba. Hallottunk már olyat hogy kislányt mondtak és kisfiú lett, vagy fordítva. Nekünk is kislányt mondanak, eddig minden uh-n szétrakta a lábát. Itt a lányunkról egy kép, ezen még nekünk is egyértelmű. De van aki nem ilyen szerencsés.

Sok boldogságot!

35 hetes kismami


[url= [link]

2009. szept. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, ezt talán megnyitja.


[link]

2009. szept. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm
2009. szept. 7. 07:35
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Egy barátnőm lányt várt, VÉGIG az mondták Nekik! Rózsaszín cuccokat vettek, megvolt a név is, várták a kislányt, és megszületett a fia... Hirtelen nevet is alig tudtak adni Neki.


Én is úgy tudom, hogy a fiú biztosabb, de az sem feltétlenül 100%. Én ezért sem kérdezem meg :)

2009. szept. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!