Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet érezni ha kijön a...

Lehet érezni ha kijön a nyákdugó? Mármint ott lent érezni mikor kifolyik (pl pisilés közben)? Vagy ha menet közben jön ki?

Figyelt kérdés
36 hetes vagyok és kezdek izgulni ahogy fogynak a hetek. Még nem tapasztaltam a nyákdugót, lehet észere sem fogom venni? Bár minden wc-zés után figyelem hogy nincs-e ott valami.
2009. szept. 7. 08:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hete ment el a nyákdugóm vásárlás közben, hát én egyből észrevettem hogy valami nem stimmel:) Először azt hittem a magzatvíz folyik. Átázott teljesen a bugyim, és a derekam is fájt. Mire eljutottam a wc-re, már éreztem valami kellemetlen szagot is. Barnás véres nyúlós valami volt, hát elég undorítónak találtam, de ez van. Még az nap néha kicsit barnáztam, de másnap már semmi. Nyugi azt megfogod érezni!
2009. szept. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak akkor ment el, amikor már kezdődtek a menszi szerű görcsök. WC-n, de nyálkás véres nagymennyiségű valami volt, szerintem tuti észre lehet venni.
2009. szept. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 36 hetesen ment el, egyben távozott és egyáltalán nem vettem észre. Csak mikor elmentem pisilni és a bugyimon láttam. Semmit nem éreztem.
2009. szept. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor inkább figyelem, remélem még nem akar elmenni még legalább 1 hétig.
2009. szept. 7. 09:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én semmit nem vettem észre a nyákdugóból. Nem törvényszerű, hogy észleled. Nekem a magzatvizem kezdett szivárogni, még fájásaim sem voltak. Könnyű szülést kívánok!
2009. szept. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!