Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18hetes terhes vagyok, és még...

Edus83 kérdése:

18hetes terhes vagyok, és még mindíg néha érzem, a mintha meg jönne érzést. Meddig lesz ez?

Figyelt kérdés
És mások írják,hogy nagyon ficánkol picijük én még nem nagyon érzek semmit,legalább is nem tudom,hogy az e?Ez normális ?mikor érzem majd határozottan??Első babás vagyok!
2009. szept. 7. 10:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

A menziérzés nekem végig megmaradt,amikor meg kellett volna jönnie!Nem tudom másoknál igy van-e.A picike mozgását a későbbiek során majd jobban fogod érezni,nem kell aggódni!Teljesen normális!Én az első babám mozgását még a 24.hétben is csak gyengén éreztem,majdhogy nem sehogy!Nem aggódtam,mert az UH-n minden rendben volt!:)))Nagyon sok boldogságot!:)))

2009. szept. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez mindenkinél más és más! Én is első babás vok, a 15. hét körül éreztem pici rángásokat a pocimban, de a védőnő és a doki azt mondta bélmozgás. Az érdekes az hogy olyan érzésem az eddigi 23 évemben nem volt. egy hónappal később már biztos voltam benne hogy a drágám az és azóta egyre erősebb:-) Szerintem hétről hétre ahogy nő úgy érzed jobban
2009. szept. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm.
2009. szept. 7. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!