Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen ruhácskát vigyek be...

Milyen ruhácskát vigyek be magammal a picinek? November végén szülök, és nem tudom eldönteni mi lenne a praktikusabb, vagy ilyenkor mit is szoktak ráadni, mikor a korházból hazavisszük a babát. A bundászsák az egyetlen amiben biztos vagyok.

Figyelt kérdés
2009. szept. 7. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Kisbabákat mindig rétegesen öltöztetjük, tehát body, arra rudgalózó. Ez elég neki télen is, kintre persze lábzsákos kabátka. Babakocsiban ugyanez, de egy pléddel is le kell takarni. SAPKA!!! Ne felejtsd el!
2009. szept. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
* ill. rugdalózó bocs
2009. szept. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia. Én október végére vagyok kiírva. Úgy gondoltam, ráadok egy body-t, rugdalózót, vastag overált,sapkát, és egy pléddel még betakarom. Remélem elég lesz, de az autóig biztosan nem fog így megfázni. :-)

Könnyű szülést kívánok neked.

2009. szept. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia énis egy bodyban és egy plüss rugiban hozom haza nah meg persze bundazsák:)Melyik korházban szülsz?én november 20-ra vok kiirva:)
2009. szept. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Pécsen november 27-re vagyunk kiírva. Te hol szülsz?

Köszönöm a válaszokat, én is a rugis megoldásra tippeltem, ráadásul a kocsi a korház előtt lesz, szóval sokat nem érzékel majd.

2009. szept. 8. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!