Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek első két babája lány...

Akinek első két babája lány és a harmadik fiú lett, milyen volt ez az új helyzet?

Figyelt kérdés
Nekünk most 2 lány után jön a kisfiú és egy picit beparáztam, hogy vajon milyen lesz? Miben lesz más mint egy kislánnyal? Írnátok tapasztalatokat?
2013. febr. 15. 09:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, két csajszi után most a harmadik úgy néz ki kispasi lesz. :)
2013. febr. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Nálam két fiú után jött a kislány és mondhatom elég fura volt. Szerintem a fiúknál nincs annyi macera tisztába tevéskor mint a lányoknál. Persze ezzel nem azt mondom hogy nem kell oda figyelni , de könnyebb az biztos. Bár ott meg más dolgok is vannak. De nekem fiúkkal egyszerűbb volt.
2013. febr. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia, kb fél éve én is írhattam volna egy ilyen kérdést :-D

Nekem van egy 5 éves és egy 3 éves lányom és 6 hetes fiam.

Őszintén paráztam tőle: hogy kell majd tisztába tenni, milyen kisfiú ruhák vannak (habos-babos témában otthonosan mozgok) stb.

Mikor megszületett, még mindig paráztam. Anyósom fiús anyuka (3 fia van), anyukám lányos (5 lány), testvéreimnél is csak egynemű gyerekek vannak, így nekem is furcsa a felállás.

A pelenkázást túlspiláztam, így 6 hét távlatából már nem tudom mitől féltem (pirul).

Néha azért még elszólom magam, (kislányomnak), azután gyorsan javítom magam fejben is ... hogy utáltam mikor anyukám összekeverte a neveinket :-D most én csinálom ugyanezt néha.

Az, hogy később milyen lesz, nem tudom, most barátkozom a fiús játékokkal, már az unokatesóknál bajban voltam karácsonykor (kisautó, tranformers stb), barbie téma jobban fekszik :-)

Ha van még kérdésed írj nyugodtan

2013. febr. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kedves 3-as. Olvastam az írásod olyan aranyos vagy. Utáltad mikor anyukád össze kevert benneteket:)))) Te is sokszor fogod még mondani neki hogy kislányom. Nálam 14 és 10 évesek a fiúk a lányom 7 de sokszor még most is azt mondom,hogy kisfiam neki is. Aztán ő közli hogy lány vagyok:))) Tényleg nem kell félni a fiúktól sem.
2013. febr. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Jaj, de jó úgy látom nem csak én parázok, hanem másnak is voltak félelmei. Nekem is az első gondolatom az volt, hogy hogyan is kell bepelenkázni egy fiút :) hogy álljon a kuki a pelusban. Na igen és a ruhák, játékok, egyebek. Mi teljesen lányokra vagyunk berendezkedve, semmi fiús dolgunk nincs, mondtam is, hogy most olyan leszek mint egy első gyermekes anyuka; mindent vennünk kell és meg kell tanulnom hogyan bánjak majd a kicsi fiammal, azért mégis csak másképp kell nevelni, mint egy lányt és gondolom ez már pici baba korban is így van, nem? Várom, hogy írjatok még és akinek van kedve és hasonló a felállás írhat, hogy neki mi volt szokatlan a lányok után, mire kell figyelni stb. Köszi
2013. febr. 15. 10:43
 6/13 anonim ***** válasza:

Nagyon izgulok én is, két lányunk van 14 és 5 évesek, most ha minden igaz pont mához 3 hétre császárral lesz meg a kisfiúnk. Már a kék rucik is érdekesek, kiderül tudok-e bánni vele, de másnak is ment szerintem nekem is fog:-) Leírom ha megesz, hogy mit tapasztalok:-) 36 hkm

Neked mikor érkezik a kisfiad? A lányok mit szólnak? Nekem először azt mondták csak lány lehet fiú nem kell, mára már megbarátkoztam a gondolattal:-)

2013. febr. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó nagyon várom, hogy írj majd, ha meglesz a baba, hogy milyen egy kisfiúval. Nálunk is eddig azt mondták a lányok, hogy nekik csak kislány tesó kell, fiú nem, aztán tegnap mielőtt mentünk UH-ra a kicsi lányom már azt mondta, hogy neki inkább fiú kell. Féltem mit szólnak majd, ha megtudják, hogy fiú, de örültek neki nagyon. Én viszont most félek egy picit, mert szokatlan lesz a lányok után, de mint ahogy írtad is menni fog az :) Várom majd a tapasztalataidat és jó egészséget nektek. Ja én július 15.re vagyok kiírva.
2013. febr. 15. 13:57
 8/13 anonim ***** válasza:
Hány évesek a lányok?
2013. febr. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
5 és fél, 3 és fél, mire megszületik a kistesó pont 6 és 4 évesek lesznek :)
2013. febr. 15. 15:07
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát a gatyót felkötheted:) picik még...nem lesz egyszerű, én örülök, h a nagy 14 már mert rengeteget segít, nincs hiszti meg dac:-) a kicsi miatt viszont nagyon izgulok mert ő igen rosszaság, már olyanról is beszélt ha megnyomja a szemét, vajon kitudja-e nyomni majd a kistesónak....már előre sajnálom milyen gladiátorképzőbe kerül....hihi
2013. febr. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!