Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyek azok a gyümölcsök...

Melyek azok a gyümölcsök amiket nagyon ajánlatos a harmadik trimeszterben enni? Esetleg zöldségek.

Figyelt kérdés
2013. jan. 26. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Az összeset, mert egészséges.
2013. jan. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bármit ehetsz, ami nem puffaszt... :)

Illetve azt is, ami puffaszt, csak kicsit kényelmetlen lesz!

Legalábbis én belefutottam egy két ilyen puffasztó dologba és nagyon rossz volt! De ez mindenkinek változó, azért nem írok konkrétumot!

Jó egészséget!

39 hetes kismama

2013. jan. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a céklát mondja nagyon a dokim mert tele van vassal:)elvileg nyersen(lereszelve) a legjobb.Én beleszoktam keverni majonézbe és úgy húsok mellé is eszegetem.Ha nagyon nem vagy kibékülve az ízével és van esetleg ilyen gyümölcs nyomód(fogalmamsincs mi a neve-az a gép amibe bele teszed a zöldséget,gyümölcsöt és kinyomja a levet belöle:D)akkor a cékla lé almával nem rossz:)Jó babavárást nektek!38hkm
2013. jan. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy azt edd ami jól esik. Igazából mindegyik hasznos, ha vashiányod van akkor célszerű nagyobb vastartalmút enni. Meg a sok c vitamint tartalmazót jó még enni, megbetegedés ellen is jól jöhet. Én amúgy nem szeretem a zöldségeket-gyümölcsöket, ritkán eszem meg 1-1 almát, zöldséget meg kb két hetente 1 paradicsom vagy paprika. Nem fogom magamba erőltetni ha nem esik jól.

30hkm

2013. jan. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!