Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy kérdezzem meg a doktornomet?

Hogy kérdezzem meg a doktornomet?

Figyelt kérdés
az a helyzet, hogy megszeretném kérni a doktornomet hogy szultessen meg, de a novérkét nem szeretném bevonni az egészbe... szoval tole nem szeretnék érdeklodni hogy mégis hogyan mukodik. nem tudom hogyan tereljem a szot az anyagiakra a dokinal. fogalmam nincs hogy pontosan meg e szokja mondani az osszeget, vagy csak mindenki amit jonak lát. ti hogy fogalmaznátok meg?
2013. febr. 15. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
szültessen meg?ezt hogy érted?
2013. febr. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
"Doktornő, tessék mondani magánál mennyibe kerül a szültetés?"
2013. febr. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

He????

ugy érted repesszen burkot?

2013. febr. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyenesen kérdezz , akármit is akarsz kérdezni:

Doktornő, mennyibe kerül ..........?

2013. febr. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát nem. nálunk kulon meg kell kérni az orvost ha nála akarsz szulni. ha jársz valakihez, az nem azt jelenti hogy o is lesz bent nálad a szulésnél.
2013. febr. 15. 15:28
 6/8 anonim ***** válasza:
mond neki hogy szimpatikus neked és bizol benne és szeretnéd ha melletted lenne szülésnél
2013. febr. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen kérdezd meg,hogy szeretnél nála születni mik a lehetőségek? És akkor majd ő elmondja.Hidd el neki nem lesz furcsa,biztos,hogy nap mint nap felkéri szüléshez.
2013. febr. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én simán megkérdeztem,"doktor úr tudunk együtt szülni?" Árat nem kérdeztem mert úgyis mondja,akinek nem attól elfogad annyit amennyit adnak.
2013. febr. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!