Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6hetes kismama vagyok kb....

6hetes kismama vagyok kb. Iszonyú éhség gyötör, ez így normális?

Figyelt kérdés
van, hogy émelygek, aztán fél órára rá meg farkas éhes vagyok. Mindig csak húst ennék. Nem eszem hízlaló dolgokat, de van, hogy óránként tudnék enni. És még éjszaka is éhes vagyok.
2012. dec. 14. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:

én is 6 hetes vagyok...detto ugyan ez van...


iszonyat éhség tör rám, aztán eszek...az után meg olyan rossz lesz a gyomrom, de nem sokkal rá megint ennék...

2012. dec. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

:) Ezek a kis pocaklakók..... :)

Nekem a második baba lesz, de valahogy így voltam az elsővel is ...

2012. dec. 14. 10:01
 3/6 anonim ***** válasza:

nekem 3. :))))



az a fura h ilyenkor én már roszabbúl szoktam lenni...most meg ilyen nagyon enyhe hányinger és undor jön rám időközönként...aztán meg farkas éhség :DDDDDD

2012. dec. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ellag válasza:
Szerintem teljesen normális. Nálam is így volt, aztán enyhült. Többször ettem keveset így a gyomrom is bírta. Kis gyomorsavam is volt, arra korpás kekszet ettem, akár éjszaka is egy két darabot.
2012. dec. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

jaj, ne is mondjátok - ugyanezt érzem! 8+5 hetes vagyok és annyira tud gyötörni az éhség, hogy úgy érzem, attól vagyok rosszul ha nem eszek.

Ilyet soha nem éreztem ezelőtt, sőt elég rutinos diétázó voltam, tehát kevéssel is beértem.

Na most nem így van!

Nagyon bízom benne, hogy enyhülni fog ez a farkaséhség!!! :)

2012. dec. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát, akkor meg vagyok nyugodva! Ez a korpás keksz nagyon jó ötlet! Márel is felejtettem, hogy anno milyen hasznos is volt !

Hát, akkor mindenkinek szép várandósságot :) Csak nőjenek azok a babák!!

2012. dec. 14. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!