Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig normális terhesség...

Meddig normális terhesség esetén a mensi-szerű görcsök jelenléte?

Figyelt kérdés
3. napja késik, vannak tünetek is, több pozitív teszt...De sokszor feljönnek ilyen kisebb görcsök, amik megijesztenek, ezek meddig normálisak?
2013. febr. 15. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Akár egész terhesség alatt is, de az első harmadban mindenképpen normális! Legalábbis nálam minden terhességnél voltak.
2013. febr. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jajj köszönöm, megnyugtattál :) Rengeteget pihenek meg szedem a magnéziumot, csak megijeszt néha. Volt már egy vetélésem és beparázok a görcsöktől :(

Köszi a választ :)

2013. febr. 15. 22:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Gratulálok!!! :)

Szinte az egész terhességet végig kíséri, hol elmarad 1-2 hétre majd visszajön 1-2 napra, persze enyhén és csak hébe-hóba érződik.

Nekem az elején kb 2-3 hétig is görcsölt, mintha megakart volna jönni, de szerencsére nem volt semmi baj és mások is azt mondták hogy ez normális. Utána elő-elő jött, főleg akkor amikor a következő mensi lett volna esedékes, szerintem emlékezett a szervezet és ezért volt, de akkor már nem volt olyan erős és napokig tartó.

Nyugi, az hogy most görcsölsz teljesen normális, viszont ha vérzel vagy barnázol azonnal menj dokihoz, egy percig se várj.

Boldog babavárást!

33hkm

2013. febr. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De aranyos vagy! Én is gratulálok :)

Akkor nem gáz, ez a lényeg :) Szerencsére egy minimális fehéres folyáson kívül nincs semmi, hála Istennek!

Köszi, h írtál :)

2013. febr. 15. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!