Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy álmomban...

Normális, hogy álmomban mindenkivel szexelek, csak a férjemmel nem?

Figyelt kérdés

Lehet hülye kérdés és igazából azért itt tettem fel, mert azóta van, hogy babát várok.Ritkábban vagyunk együtt, sok a rosszullétem, nem kívánom olyan gyakran a szexet.Az viszont félelmetes, hogy álmomban már a legtöbb férfi ismerősöm "megvolt" és nagyon beindított élveztem.

Ezekre a férfiakra (meg másra se a férjemen kívül) soha nem nézek "úgy", eszembe se jutna, ezért nem is értem miért van ez.

A férjemnek nem beszéltem erről, pedig mindent megbeszélünk, a legbagatellebb dolgokat is, viszont nem tudom mivel magyaráznám és nem akarom, hogy azt gondolja azért álmodok ilyet xy-ról, mert vonzódok hozzá.

Veletek is volt már ilyen vagy velem van a baj?



2013. febr. 12. 13:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
álmomban én is másokkal vagyok szégyen szemre. pedig az életben eszembe sem jut, sőt, ébredés után iszonyat bűntudatom van. számomra érthetetlen. ..
2013. febr. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a terhességgel jár. A lenti vérbőség okozza az ilyen álmokat. Én az utolsó hónapban rendszeresen arra ébredtem, hogy orgazmusom van. Utánanéztem, sokan voltunk még így. :) Az, hogy kivel csinálod álmodban nem jelent semmit.
2013. febr. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ugyan ez van mióta megszültem. Sőt ...még meg is nézem a pasikat, de az idősebbeket. (27 vagyunk). Kb. 33-40 közti pasikra lettem figyelmes. Soha nem csalnám meg imádom a férjem de én sem értem testileg miért vonz más.....jó kérdés ...a válaszokra kíváncsi vagyok én is.
2013. febr. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi a megnyugtató válaszokat:)

3. babánkat várom, ilyen nem volt az első kettővel, ráadásul ami a legjobban zavart, hogy konkrét ismerősökkel álmodok ilyet.Ha egy fiktív személy vagy valami ismert ember lenne, akit nem ismerek személyesen nem lennék (talán) ennyire zavarban miatta.

De, hogy az említett személyek között olyanok vannak, akikkel napi kapcsolatban vagyok (2-3 edzőtársam, a tetoválóm, a fodrászom, a szomszéd srác, sőt már a barátnőm férje is...na ezek nekem ijesztőek.Főleg ébredés után amikor még visszaemlékezni is kellemes, de normálisan belegondolva egyiktől sem akartam soha semmit és ha egyedülálló lennék sem érdekelnének ezek után se..így fura).

Amikor találkozok velük eszembe se jut, hogy hú, vele mit álmodtam a múltkor, csak pár percig vagyok a hatása alatt ébredés után.Megkérdezni aztán végképp nem merném senkitől mi erről a véleménye, csak itt:)

2013. febr. 12. 13:36
 5/11 anonim ***** válasza:

Sokszor álmodik az ember bolondságokat... Én is szoktam másokkal szexelni álmomba, de nálam azért előfordul néha, hogy a férjemmel is :-) Olyankor azért megnyugszom :-)

Ezen ne izgulj szerintem, semmi jelentősége annak, hogy kivel izélsz álmodban, hiszen az nem valóság, csak az agyunk zagyvál össze mindenfélét!

2013. febr. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én minkét terhességemnél sokszor álmondtam hasonlókat, töbször is orgazmusra ébredtem! :) De kizárólag akkor, ha terhes voltam. Most a harmadikat várom, még az elején vagyok, de már 2x "szexeltem" álmomban filmsztárral... :)

Érdekes! De engem nem zavar, a férjemnek csak annyit mondok, hogy "szépet álmondtam". Ő nem balhézik miatta.( még jó)

Én élvezem, mert ébren egyáltalán nem kívánom a szexet!

2013. febr. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is szoktam mostanában álmomban szexelni ,de én nem látom hogy kivel...:) Ezt annak tudom be hogy mi is kevesebbet vagyunk együtt a férjemmel amióta terhes lettem.
2013. febr. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Jééézusom, pont ma láttam az "Így jártam anyátokkal" azt a részét mikor Lily terhes:D

Ugyanez volt, de mivel álmában beszélt a férje besértődött és a fejéhez vágta, hogy "alva csaló vagy" :))))))))


Úgy tűnik nem én vagyok az egyetlen alva csaló :)))))))))

2013. febr. 13. 23:15
 9/11 anonim ***** válasza:
:D :D Jó az a sorozat én is szoktam nézni... De amúgy lehet tényleg ez normális a terheseknél,ahogy az előttünk szoló is írta ,a vérbőség meg a stb... :) hát minden esetre engem is megnyugtat a tudat :)hogy nincs lappangó probléma :)
2013. febr. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nincs lappangó probléma-leszámítva, hogy aljas alvacsalók vagyunk mind:DDDDDDD
2013. febr. 14. 13:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!