Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes terhes vagyok. Az...

18 hetes terhes vagyok. Az AFP eredményem ma jött meg tökéletes azt mondta a védönö. Akkor ez jelentheti azt h a genetikai vizsgálaton (jövö hét) is minden rendben lesz?

Figyelt kérdés
2008. jún. 5. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:
az Afp eredménye rendben van, sajnos nem zárja ki a genetikai problémát, de nagy a valőszínűsége, hogy rendben vagy, mert lenne utaló eredmény az esetleges problémára, de pont ezért két külön vizsgálat.
2008. jún. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! nekem tökéletes volt mind az AFP -m mind a MOM eredményem. A 12 és a 18hetes uh-on is mindent rendben találtak. A 32héten azt mondták baj van a babával. Jött az ijesztgetés, életképtelen..stb, aztán a 37héten megszületett. Ekkor kaptunk végleges diagnózist, achondroplasia (törpenövés). Azóta egy gyönyörű, icipici 20hónapos baba(70cm), de egészséges.

A betegség egy genetikai nyavaja és előbb nem is nagyon derülhetett volna ki mert a csontok méretéből következtethetnek rá. (sok esetben megszületés után derül csak ki)

Szóval amíg a kezedbe nem veszed addig bármire lehet számítani. A természet furcsa dolgokat tud produkálni. Mi most várjuk a következőt, és nem vagyok kétségbeesve, hogy mi történhet.

Remélem nálatok semmi gond nem lesz, a de születésig merő para az egész, utána meg méginkább!

Nehéz szülőnek lenni, de nagyon megéri!

Boldog babavárást!

2008. jún. 6. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!