Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Izotópos vizsgálaton átesett...

Izotópos vizsgálaton átesett családtagom közelében meddig nem mehetek?

Figyelt kérdés

Egyáltalán mennyire kell ezt szigorúan venni? Egy helységben tartózkodhatom vele?

11 hetes kismama


2011. okt. 24. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk anno 24 órát mondtak, se akkor már 30+ hetes voltam. Szerintem nálad több ez az idő.
2011. okt. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
És szigorúan kell venni. Jobb ha egy lakásban sem vagytok.
2011. okt. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm rendszeresen járt izotópos vizsgálatra, mr-re sugárzással járó dolgokra!És 48 órán keresztül nem érintkezhetett kismamákkal és akisgyerekekkel, és szoptató anyukával!
2011. okt. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Hát holnap még biztos el fogom kerülni. Nem egy házban lakunk, csak egymás mellett, de így nem fogok átmenni hozzá.
2011. okt. 24. 13:30
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha MRi vizsgálatra megy akkor sem érintkezhet kisgyerekekkel????????? Anyosom a héten ilyen vizsgálatok volt, de egyenesen hozzánk jött és egész délután dajkálta a gyerekeket. Mondjátok azt , hogy ez nem gond!!!!!!!!!!!!!!! :( Jól rámjött a para.

Bocsánat az Offért

2011. okt. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
szerintem MR után nincs ilyen tilalom, de nem vagyok benne biztos.
2011. okt. 25. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!