Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19+2 hetes vagyok. Hasonlo...

19+2 hetes vagyok. Hasonlo koru kismamak hogy vagytok? Elkezdtetek mar vasarolni a babanak? Tudjatok mar a baba nemet?

Figyelt kérdés
2013. febr. 16. 11:51
 1/7 anonim ***** válasza:
19+3 hetes vagyok:) Lusta vagyok, fáradt vagyok, rengeteg a savam és a szagokra még mindig nagyon érzékeny vagyok. Néhány rucit vettem eddig, csak, hogy vegyek valamit, de még semmi nagyobb dolgot. Első baba amúgy és csajszi :)) Veled mi újság?
2013. febr. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
En is iszonyatosan faradt vagyok, semmi energiam nincs. mi majd hetfon megyunk uh-ra remelem akkor megtudjuk ki lakik bent. amugy mar minden nap erzem a babocat de foleg ejjel! Nekunk is elso lesz es mar nagyon varjuk!
2013. febr. 16. 12:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is mocorog folyamatosan már 3 hete érzem, sőt kézzel is érezhető! :))
2013. febr. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én tegnap lettem 19 hetes és 1 hete érzem az én babócám rugdosását. Megpróbálom minél többször a hasamra tenni a kezem, hogy úgy is érezzem őt, de legtöbbször villamoson/metrón/vonaton rugdos, ezért csak este van erre lehetőségem.

Sajnos eddig ultrahangon nem látták, hogy fiú vagy lány (de az eléggé rossz UH készülék volt amúgy is), viszont jövő héten csütörtökön és szombaton is megyek UH-ra (más-más helyre), úgyhogy akkor remélem már megtudom. :)

Én nem vagyok fáradékony, de talán azért, mert 9-11 órákat alszom. :)

Van már babahordozónk, 1 cumisüvegünk és egy éjjel világító teknősünk (amit most mén én használok:).

Ismerősök ígértek már babaágyat pelenkázóval, peluskukát, mérleget, stb. Úgyhogy nagyobb dolgokból majd csak a babakocsit kell megvennünk, kisebbekből pedig a cuki kis ruhácskákat, pelusokat...

2013. febr. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én 20+1 hetes vagyok. És igazából tök jól vagyok. :) Néha a derekam ugyan le akar szakadni, de ezen kívül nincs más bajom. :) A hasamra minden este rácsodálkozom, hogy "atya ég, milyen nagy már." :D Amúgy kislány lesz, Lili. :) És már 3 hete érzem, hogy karate-edzéseket tart odabent. :D Sőt, már látszódik is. Mókás látvány.

És igen, elkezdtünk már vásárolgatni, holnap ráadásul megyünk babaexpóra. :)

Boldog babavárást Nektek! :)

2013. febr. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
19+4 hetes vagyok, én is sokat vagyok fáradt, bár nekem amúgy is sokat kell feküdnőm, mert veszélyeztetett terhes vagyok. Jan.28-a óta érzem mozogni a kis drágámat, azóta nagyon aktív már, ímádom amikor mozog, sokat simízem a hasam azt meg ő szereti nagyon. Mindig odajön amikor simizem és amikor abbahagyom nagyokat rúgdal, még követeli, klassz vele így kommunikálni. Vásárolni nem kell sokmindent mert második baba lesz, van már egy gyönyörő 27 és fél hónapos kislányunk, most azt mondták kedden az uh-n, hogy kisfiú lesz, aminek nagyon örülünk. De így is sok holmit fel tudunk használni, ami meg kell újan, kicsit később beszerezzük majd, tavasszal majd ha jobb idő lesz.
2013. febr. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam uh-n es minden rendben van. ugy nez ki kisfiu lesz! Nagyon eleven volt folyton mozgott, az orvos alig tudta megmerni amiket kellett. de igy legalabb tudom hogy jol erzi magat!
2013. febr. 19. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!