Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most már biztos, h a nyákdugóm...

Most már biztos, h a nyákdugóm jött ki tegnap, ma is jött még. Meddig tudom késleltetni ha csak fekszem egész nap?

Figyelt kérdés
Se fájás semmi, 36+3 vagyok. Jó lenne még pár napig bent tartani, szerintetek ha fekszem, nem csinálok semmit az segít, vagy ha akar akkor mindegy mit csinálok úgyis elindul? A kisfiam nagyon élénk különben, szinte folyamatosan mozog. Néha egy-egy keményedés, de semmi más jel.
2013. febr. 17. 17:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A magzatvíz annyitól is elfolyhat, hogy felülsz az ágyban. Amúgy semmit nem jelent a nyákdugó, még túl is hordhatod.
2013. febr. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jó is lenne....8.-án lenne császárom. Akkor keljek fel, ne feküdjek?
2013. febr. 17. 17:06
 3/13 anonim ***** válasza:
Én azért feküdnék. Kitartás!
2013. febr. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nekem hétfő óta jön,tuti h az,megkérdeztem dokit,szülésznőt,mindkettő azt mondta h nem sok jelentősége van,semmit nem befolyásol,ha megteheted pihenj,de nem függ a szülés össze a nyákdugóval,a bacikat tartja távol a babától.
2013. febr. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát nekem is elment 35+2 naposan egy része, bent a kórházban visszatartáson, feküdtem egy hétig, azóta pedig mihelyt fájdogál a hasam lefekszek. Holnap töltöm a 37. Hetet de kicsinek látják a babát és még maradnia kéne kicsit. Próbálj pihenni amennyit tudsz!
2013. febr. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem délelőtt távozott, este fél 12-kor beindult a szülés..
2013. febr. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Szerencsére aranyos a család, mindenki ágyba parancsol, a férjem idevezényelte a takarítónőt, nehogy bármit is csináljak, a kicsit elvitte itthonról, a nagy meg ugrik minden óhajomra:-) Megnyugtattatok, de azért pihenek. Most már kiegyeznék azzal ha 3 napot maradna, a 32. héten voltam uh-n azt mondták nagy gyerek, így remélem nem lesz gond ha előbb jön azzal sem.
2013. febr. 17. 17:29
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem szülés előtt 2 héttel ment el a nyákdugó.
2013. febr. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, akár még hetekig is húzhatod. Emiatt nem kell ágynyugalom. Kivéve, ha sokat keményednél. De ugye nálad ez sincs. Én 3 hétig mászkáltam nyákdugó nélkül!
2013. febr. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Három hét??? Itt a neten azt olvasom max egy hét....nem tudom mi van ilyenkor, előbbre hozzák a császárt, vagy ha megindulna előbb akkor sürgősségi lesz?
2013. febr. 17. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!