Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden tanács elkél, ti mit...

Minden tanács elkél, ti mit csináltok? Én már nem birom.28 hetesen nem bírok aludni, görcsöl a lábam, a baba egész éjjel rúgdos meg csuklik.

Figyelt kérdés
A bal oldalamon nem bírok aludni mert zsibbad a karom, de a jobb oldalam is már kezd kikészülni, mivel csak azon fekszem. Jár az agyam egész éjjel, hülyeségeket álmodok, a gyógytea se segít. :(
2013. febr. 14. 08:24
 1/8 anonim ***** válasza:
erre sajnos nincsen semmi praktika. vagy jobb lesz,vagy nem,sajnos mindenki csak azt a sablon dumát fogja tudni mondani neked,hogy ez ezzel jár... kitartást,próbálj a szép oldalára koncentrálni a dolgoknak,napközben aludni.
2013. febr. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lábgörcs ellen nyugodtan szedhetsz magnéziumot.

Próbálj beszerezni már most egy szoptatós párnát, az nagy segítség tud lenni alvásnál.

2013. febr. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

bár csak én lennék így a baba miatt ! Nekem még sajnos várnom kell rá! Én kifejezetten irigyellek! (bocs,hogy tanácsot nem tudok adni)

Kérd meg a párod,hogy egy kicsit masszírozza meg a lábad!

2013. febr. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Megne B6 én végig szedtem meg kalciumot is. Szoptatós párnával aludtam már rég ilyenkor.. A végén még hőhullámaid is leszek, nekem az volt a legkellemetlenebb... Kitartás!
2013. febr. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ismerős! 8-) Átérzem 100%-ban!!! Viszont sajnos tényleg nem lesz jobb.

Nálam amik segítettek (persze nem mindig, de általában bevált):

Rugdosás "ellen": ne maradj fekve!!! sétálj kicsit fel-alá a lakásban, a csípőd ringatózásával el tudod altatni a babát.

Zsibbadásos dolgokra: csak azt tudom mondani, mint az előttem szólók, magneB6. A zsibbadás lehet magnézium hiány (vagyis kevés magnézium a szervezetedben akkor) miatt. Vegyél be este kicsit többet.

A jár az agyad részre: ha nem áll távol tőled, esetleg próbálj meg relaxálni, vagy valamilyen nyugtató zenét hallgatni, így álomba "nyugtatni" magadat. Talán segíthet neked a mézes tej, mert sokak szerint(szerintem is) álmosító hatású. 1 pohár langyos-meleg tejbe egy kanál mézet keverni. Hát az íze azért fura... de segíthet!

Egyébként a szoptatós párna az tényleg nagyon jó alvás segítség, bár nekem nem az van, hanem egy paplan van feltekerve, és megkötözve 8-))), illetve az uramon tudok még nagyon-nagyon kényelmesen aludni!!! 8-)))

Remélem segítettem!

Üdv, 31 hkm

2013. febr. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Második terhesség, és nem rémlik h két éve is ioyen rosszul bírtam volna. Magnéziumot szedek reggel este, meg most nyugtató gyógyteázok. Lehet megpróbálom a kismama jógát... Bár nem az én világom...
2013. febr. 14. 16:27
 7/8 anonim ***** válasza:

Magnéziumból nyugodtan szedj 3x2-t.

Privit is írhatsz nyugodtan, ha még lenne kérdésed.

Szülészeten dolgozom.

2013. febr. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is így voltam/vagyok.

Most 29+5nél járunk és kb 2 hete ugyan ez ment, egész este csak ficergett, én is, erre aztán ő jobban. Simogattam és lassan befejezte :)) Párom masszírozta a lábam. Álmok elég merészek néha :)

Volt mikor felkeltett a pici 2 után és csak reggel fél 7 kor aludtam vissza. Kis huncut :)

2013. febr. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!