Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! 7 hetes terhesen...

Tamara2009 kérdése:

Kismamák! 7 hetes terhesen "normális" tünetnek mondható az, hogy szinte minden idegesít?

Figyelt kérdés
Nem tehetek róla,nem direkt egyszerűen minden zavar,idegesít és belekötök a környezetemben lévő emberekbe. Semmi nem tetszik,pedig semmi rosszat nem csinálnak velem!

2013. febr. 17. 20:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem normális... :)


Két nappal ezelőtt, éjjel azon idegesítettem fel magam, hogy a férjem, hogyan veszi a levegőt alvás közben. :) 10 év alatt eddig ez egyszer sem zavart, tegnapelőtt majdnem szétrobbant a fejem tőle! De nem keltettem fel, csak igyekeztem befogni a fülem és másra figyelni (nem volt egyszerű)... :)))

2013. febr. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Férjem mondása szerint: itt az ideje, hogy megszülessen a sááááárkáááány :-D

Viccen kívül: Mondjuk úgy, hogy általános tünet az ingerlékenység terhesség alatt. Ez a hormonális változások miatt van. Ha nagyon zavaróak a tünetek, akkor szedj egy kicsit több magnéziumot, ha ez sem segít, kérdezd meg az orvosod, valószínűleg tud mondani olyan módszert, vagy homeopátiás szert, amitől javul a kedélyállapotod.

2013. febr. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az elején nem volt ilyen, de most 13 hetesen idegbajt kapok az emberektől, a tömeget vízbombával oszlatnám szét. A szűk környezetemet elviselem, és az egyik kolléganőm is ilyen kivételezett helyzetben van, de az idegenek borzasztóan idegesítenek. A probléma, hogy kereskedelemben dolgozom, és halmozottan nehezen viselem az idióta kérdéseket és reklamációkat. Úgy számolom, hogyha ez nem változik, májustól elköszönök, mielőtt megfojtanék valakit. :)
2013. febr. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Normális igen!!

Én pl olyan vagyok hogy egyik nap megöl az ideg másik nap boldog vagyok!!!

De ami a leges legfuribb az az hogy mindez 5 perc alatt is lezajlik!! Egyik percben ideges vagyok a máskba meg elönt a boldogság!!

Na ez fura!!!

11hkm

2013. febr. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi csajok! :) Nekem sosem volt gond a hormonjaimmal,nem zavart be és most olyan fura. Amúgy más bajom nincs...de nem akarom őket megbántani,de tényleg tök piti dolgok felidegesítenek! :(
2013. febr. 17. 22:13
 6/11 A kérdező kommentje:
Remélem a baba ettől nem lesz "idegbajos"! :(
2013. febr. 17. 22:14
 7/11 adriennjeni ***** válasza:
Az én párom külföldön dolgozik, amikor telefonon vagy neten beszélünk elkap a sírás!! Hát de mit lehet tenni... mindenki kösse fel a gatyát! :)))
2013. febr. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Örülök a kérdésnek és a sok válasznak, látom nem vagyok egyedül :)


Én fel tudnék robbanni, mindentől, és mindenkitől. Pedig még csak 6 hetes.... Mi lesz itt a végéig?


Az első gyerekkel nem volt semmi bajom, de a kicsivel már igy telt,mint ahogyan most kezdődik.... Sokszor megijedek, hogy annyira felidegesítem magam,hogy valami baja lesz a babámnak... Pedig olyan nehezen jött össze, nem is értem, miért nem inkább a boldogságban úszok...

2013. febr. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 adriennjeni ***** válasza:
Hát nem is tudom, mit kellene erre bevenni. A Magne B6 erre nem jó? Én annyira izgatott tudok lenni, hogy remeg a gyomrom. Én is féltem a picit!
2013. febr. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sajnos igen... :-(
2013. febr. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!