Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetesen vettétek meg a...

Hány hetesen vettétek meg a babakocsit, kiságyat stb. -t?

Figyelt kérdés
Milyen babakocsit vettetek? (linkelhettek képet is)
2013. febr. 18. 11:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kb 32 hetesen vettük meg a kiságyat és a babakocsit. Babakocsiból nagy kerekű, 3 funkciósat vettünk, terepes kerekűt, mert akkor a mi utcánkban még nem volt betonút.
2013. febr. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30. hét körül vettünk nagyjából mindent, addigra kinéztem, mit is szeretnék.
2013. febr. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Nekünk ilyen kocsink van:

[link]

A mózes és az autós hordozó rész szuper, könnyű, fordulékony, tényleg kicsire összecsukható.

A sport rész viszont elég gagyi, vacak az anyaga és rossz a kiképzése is, folyton kicsúszott belőle a fiam.

2013. febr. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

30 hetesen vettük meg a kiságyat és 34 hetesen a babakocsit.


[link]


Tapasztalat a babakocsival: könnyen tolható,nagy kerekei miatt igazi terepjáró,de tömegközlekedni ne akarj vele.Ja és az anyaga sem valami tökéletes,foszlik szét.Én le fogom cserélni könnyebbre,kisebbre.5 hónapja használjuk amúgy.

2013. febr. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

16 hetesen vettük a babakocsit mert egy kihagyhatatlan ajánlat volt! Amúgy vártunk volna kb 30 hetes leszek amikor kijön az a modell ami még tetszett....de nem bírtunk ellenállni! :)


A kiságyat kapjuk ajándékba uncsitesoméktól használtan :)

Azt majd 2 hónap múlva hozzuk el! :)

2013. febr. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

30-34 hét között vásároltunk be szinte mindent.

A babakocsink Baby Point V3 volt, imádtam.

2013. febr. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 29 hetes kb. 1-2 hét múlva kezdjük a vásárlást, bár már mindent kinéztünk. Szerintem a babakocsival azért érdemes várni mert 1 év garancia van rá, már ha újat veszel. Vagy ha valami szuper akciósat találsz korábban akkor azért szerintem érdemes megvenni.
2013. febr. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Szia! Mi előzetesen körülnéztünk, de folyamatosan vettünk meg mindent , főleg a 30.-dik héttől

Alapinfónak tudnám ajánlani a Babyfun-t www.bababolt.net , elég alaposan elmagyaráznak mindent.

Babaálom

2013. febr. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

a kiságyat a 28. hét környékén vettük meg. megláttam, beleszerettem, és még jó áron is volt (akciós).

a babakocsit pedig kaptuk. ez kicsit bonyolult.. úgy volt párom unokaöccsétől kapjuk meg. nekik kettő van, de mostanában megint elkezdték használni azt amit elvileg kaptunk volna, így azt "buktuk". de a keresztanyám elrakta a fia babakocsiját, és azt kedden elhozta nekünk (akkor voltam 38 hetes terhes). a vicc az egészben, hogy ugyanaz a babakocsi, mint amit az unokatesótól kaptunk volna. viszont ez hibátlan, nem is látszik rajta, hogy használva volt, míg a másikról ezt nem lehet elmondani. plusz keresztmamám teljesen kitakarította, fertőtlenítette az egészet, szóval nekem már csak a babát kell belerakni :))

ez egy peg perego pliko p3-as kocsi. imádom már most :)

2013. febr. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kiságyat, és gyerekbútorokat 34hetesen, a babakcsit 37 hetesen, a babaruhákat már elkezdtük a 26 hét körül, és azóta is folyamatosan vásárolunk, főleg ruhákat, ha megtetszik valami, meg most télen sok volt az akció, és nehezen tudtunk ellenállni, hogy ne vegyünk na még egyet, és egyet...de most már befejeztük a rucik vásárlását!(mindenből újat vettünk)

Kismamaruhákat 14-15.héten vettük meg, addig minden cuccom jó volt rám, igazából csak a farmerjaim voltak már kényelmetlenek, és akkor vettem nadrágokat, pólókat, pulóvereket!Azóta is minden jó, totál kitudtam használni!

Babakocsiból rengeteget megnéztünk(első babánk lesz), a férjem gyakorlatilag hetekig a neten bújta az oldalakat, hogy melyiket is, rengeteg üzletben voltunk megnézni, mire döntöttünk...végül:

[link]

Aston Deluxe babakocsit vettük szürke-barna színkombinációban(kisfiúnk lesz), nagyon szép, 3funkciós!

Cumisüveget,mellszívót, sterilizálót, első pelenkát és egyebeket szintén a 34-35.hét körül vettük..

Boldog Babavárást!

39.hkm

2013. febr. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!